Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy kantory internetowe są bezpieczne?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • rafalmikolajczyk
    odpowiedział(a)
    Kantor internetowy

    Korzystam już od naprawdę długiego czasu z kantoru i nigdy nic przykrego się nie zdarzyło. Zawsze wszystkie transakcje były zabezpieczone i pieniążki szybko przesyłali na konto.

    Zostaw komentarz:


  • abra44
    odpowiedział(a)
    ja jakoś nie jestem przekonana do kantorów internetowych. Nie lepiej podejść do stacjonarnych? Jest o wiele bezpieczniej.

    Zostaw komentarz:


  • pomnar5
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem nie są zbyt bezpieczne i na razie wole się od nich trzymać z daleka

    Zostaw komentarz:


  • taystee
    odpowiedział(a)
    Są bezpieczne tylko trzeba mieć konto walutowe.

    Zostaw komentarz:


  • stomaker
    odpowiedział(a)
    Ja tam im nie ufam i wybieram standardowe kantory stacjonarne.

    Zostaw komentarz:


  • Kryska
    odpowiedział(a)
    Oczywiście, że tak, więc nie ma się absolutnie czego obawiać. Kantor internetowy taki jak Alior ma w pełni szyfrowane połączenie, dlatego wszystko odbywa się zgodnie z wytycznymi z zakresu bezpieczeństwa. Zresztą można się przekonać o tym jak to działa samemu, po wejściu na stronę: .

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Ja nie korzystałam nigdy z kantoru internetowego. Wystarczają mi te stacjonarne.

    Zostaw komentarz:


  • marcel
    odpowiedział(a)
    Pewnie, że bezpieczne, gdyby takie nie było, to na pewno kantory nie wytrzymywałyby tyle. Jeśli się boisz, to skorzystaj z tego kantoru:
    Mają nie tylko dobry kurs, ale też wszelkie zabezpieczenia: szyfrowane połączenie SSL, kodowanie i tak dalej.To samo mają w bankach, a chyba nie boisz się korzystać ze stron banku?
    Ja w ten sposób już od dawna wymieniam walutę i nigdy nic złego mi się nie przytrafiło.
    Sądzę, że naprawdę nie ma powodu do niepokoju.

    Zostaw komentarz:


  • gosi
    rozpoczął temat czy kantory internetowe są bezpieczne?

    czy kantory internetowe są bezpieczne?

    Mam na koncie sporą sumę w euro, którą chciałabym wymienić. Zastanawiam się nad kantorem internetowym. Sądzicie, że to bezpieczne?
Pracuję...
X