Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki samochód do jazdy miejskiej?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Barti36
    odpowiedział(a)
    Bardziej preferuję komunikację miejską.
    ___

    Zostaw komentarz:


  • J4dw4
    odpowiedział(a)
    Możecie się śmiać ale ja uważam że seicento to najlepsze auto do jazdy po mieście. Wszędzie jest się w stanie wcisnąć a dodatkowo miało pali.

    Zostaw komentarz:


  • Britney
    odpowiedział(a)
    Co do diesli to prawda, że są to generalnie samochody na dłuższe trasy. Choć, ja też mam diesla i raczej głównie póki co sluży do jady po mieście, to co jakiś czas "przepalamy" go na dluższe trasy . Robimy sobie po prostu przejażdżkę. Zastanawiamy sie ostatnio na samochodem hybrydowym. Właściwie w moim Krakowie to po mieście powinny tylko takie jeździć. Potem te okropne zanieczyszczone powietrze. Zresztą przeczytajcie sobie artykuł na temat zawieszonego pyłu

    Zostaw komentarz:


  • MacieX822
    odpowiedział(a)
    hmm no raczej powinno to być mniejsze auto. Generalnie diesle poleca się na dłuższe trasy, ale te mają małe spalanie z zasady. Ja bym raczej poszła w benzyne. Silniki benzynowe w używanych samochodach, nie wiem jak jest z nowymi, są na pewno tańsze w naprawach. Benzyna też jest dużo bardziej zrywna. Ja już mam wybrany model i poluje na okazje w Tobie polecałabym moze clio, fiestę, albo coś właśnie w tym stylu

    Zostaw komentarz:


  • greyapple
    rozpoczął temat Jaki samochód do jazdy miejskiej?

    Jaki samochód do jazdy miejskiej?

    Dzień dobry,
    Czeka mnie zakup samochodu na dojazdy do pracy, głównie jazda po mieście. Ściągnąłem już nawet umowę kupna sprzedaży samochodu ze strony więc formalnie jestem przygotowany. Tylko nadal nie wiem jakie autko sprawdzi się do takiej miejskiej jazdy, może coś doradzicie? Jakiś konkretny model?
Pracuję...
X