Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie szukać pomocy dla syna?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • taystee
    odpowiedział(a)
    Trzeba zgłosić się do jakiegoś zamkniętego ośrodka.

    Zostaw komentarz:


  • kesen
    odpowiedział(a)
    eh no ciężko mi doradzić coś konkretie

    Zostaw komentarz:


  • Lamiia45
    odpowiedział(a)
    Dlatego tak ważna jest relacja z dzieckiem by mieć go cały czas pod kontrolą.

    __

    Zostaw komentarz:


  • Calio49
    odpowiedział(a)
    Dobry psycholog na pewno coś doradzi.

    __

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Odwyk, leczenia, możliwości jest wiele.

    Zostaw komentarz:


  • karol443667
    odpowiedział(a)
    Z tą pomocą to są zawsze bardzo duże problemy. Sam takich problemów nie mam w ogóle i żyję mi się bardzo dobrze pod każdym względem.

    __________________________________________________ __________________________________________________ ___________

    Zostaw komentarz:


  • Karrosa
    odpowiedział(a)
    Wydaje mi się, że najlepiej doradzić się specjalistów

    Zostaw komentarz:


  • Basiaa
    odpowiedział(a)
    Straszne najważniejsze, to się nie poddawać. Trzymaj się Kochana. I pamiętaj, że w takich miejscach jak na pewno uzyskacie fachową pomoc.

    Zostaw komentarz:


  • Sandra44
    odpowiedział(a)
    Terapia

    Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć ratunek dla syna. Niestety coraz więcej rodziców zmaga się z podobnym problemem. Dlatego też moim zdaniem kiedy tylko zauważymy pierwsze oznaki tego, że coś się dzieje, warto skorzystać z takiej terapii . Im wcześniej nastolatkami zajmą się osoby wykwalifikowane w przeprowadzaniu terapii uzależnień, tym większa szansa na całkowite pozbycie się uzależnienia.

    Zostaw komentarz:


  • Biały Kieł
    odpowiedział(a)
    Potrzebna Wam będzie fachowa terapia uzależnień. Polecam poznański ośrodek terapii uzależnień AGNUS, moja koleżanka leczyła tam swojego męża z uzależnienia od alkoholu.

    Zostaw komentarz:


  • prochnica
    rozpoczął temat Gdzie szukać pomocy dla syna?

    Gdzie szukać pomocy dla syna?

    Ja już naprawdę nie mam sił. Siedzę po nocach i płaczę. Ręce mi opadają kiedy patrzę jak moje jedyne dziecko zabija się. Od zawsze uważałam, że mam idealną rodzinę. Cudowny mąż, dobrze zarabiający, mądry i zdrowy syn, ja z dobrą pracą, piękny dom. Wszystko idealne. Sama dążyłam do tego stanu. Jednak coś za coś. Nikt nie miał dla siebie czasu i dla innych. Problem był na tyle duży, że nawet nie dostrzegliśmy, że nasze dziecko ma problemy. Wszystko wyszło na jaw, kiedy zadzwonili do nas z posterunku policji, że nasz syn miał przy sobie heroinę i był naćpany. Wtedy mój idealny świat się zawalił. Aktualnie szukam wszelkiej pomocy dla dziecka, ale chyba nie poradzę sobie z tym sama. Dlatego mam nadzieję, że dostanę tutaj jakieś wskazówki.
Pracuję...
X