Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecćie dobrego zarządcę z Warszawy.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polecćie dobrego zarządcę z Warszawy.

    Szukam zarządcy nieruchomości na terenie Warszawy. Może znacie kogoś, kto się tym zajmuje i jest warty polecenia?

  • #2
    My korzystamy z usług firmy
    Działają właśnie na terenie Warszawy. Moim zdaniem są naprawdę dobrzy i świetnie się wywiązują z obowiązków. Dość szybko też reagują na zgłoszenia, nie tak jak poprzedni zarządca. Każdy z mieszkańców ma z nimi stały kontakt poprzez platformę on-line, więc nawet po godzinach urzędowania można im zgłosić usterkę czy awarię.
    Do tego z tego, co wiem, to czuwają nad rachunkowością wspólnoty i pomagają ograniczać wydatki.

    Komentarz


    • #3
      Ja niestety żadnego nie znam, ale dobrze, że znalazł się ktoś, kto wie co i jak

      Komentarz


      • #4
        Według mnie Ochota bardzo ładnie zaczęła wyglądać. Zarządza nią w większości GGKO i chyba dobrze się spisuje, bo i zieleń zadbana, wszelkie prace wykonywane są na bieżąco, a w administracji jest porządek i organizacja na wysokim poziomie. Może tam podpytaj?

        Komentarz


        • #5
          Z tego miasta to ja mogę tylko polecić ewentualnie firmę która robi wiercone i kopane.
          Ostatnio edytowany przez zozozo; 16.11.2017, 18:43.

          Komentarz


          • #6
            Moze wybierzcie kogoś z własnych szeregów?

            Komentarz


            • #7
              Polecćie dobrego zarządcę z Warszawy.

              Ja polecam firmę Burco.pl. Co prawda może niekoniecznie tereny Warszawy są ich terenem, ale w tych czasach inwestycja w nieruchomości staje się najbardziej bezpieczną inwestycją, a oni akurat oferują świetną miejscówkę - domy i apartamenty nad morzem Można zobaczyć, co mają do zaoferowania tu: - mój szef zdecydował się skorzystać z ich usług i właśnie na dom się zdecydował, jest zachwycony położeniem, bo domy te i apartamenty nie stoją w centralnych i zatłoczonych kurortach, ale w spokojnych miejscowościach i cichych okolicach...

              Komentarz


              • #8
                Jeśli pytanie jest nadal aktualne, to ja mogę polecić LemmonHouse - opiekują się oni między innymi osiedlem na którym mieszkam i jestem zadowolona z ich pracy. Z resztą nie tylko ja, bo jeszcze nie słyszałam, żeby któryś z mieszkańców na nich narzekał . Swoją pracę wykonują sumiennie, osiedle jest zadbane, a wszelkie awarie są na czas naprawiane. Co jeszcze, nasz zarządca udostępnia nam platformę internetową, dzięki której mamy dostęp do najważniejszych dokumentów wspólnoty oraz do rozliczeń – to wygodne

                Komentarz


                • #9
                  A znacie firmę Status? Jest to firma właśnie zajmująca się zarządzaniem nieruchomości w Warszawie. Na stronie znajdziecie ich całą ofertę, bo zajmują się również administracją na osiedlach i wspólnotach mieszkaniowych, a także zajmują się sprawami księgowymi, finansowymi i obsługą prawną. Warto mieć takie wsparcie przy wiekszych inwestycjach

                  Komentarz


                  • #10
                    Szczerze polecam firmę która od dawna zarządza wieloma warszawskimi osiedlami i robi to z dobrym skutkiem.
                    Ostatnio edytowany przez milano; 01.02.2018, 15:32.

                    Komentarz


                    • #11
                      Strasznie dużo ich jest, zawsze jak mam coś wybrać to ni cholery nie mogę sie nigdy zdecydować ^^.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X