Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak odnowić jadalnię

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Samip
    odpowiedział(a)
    Najpewniej przez nową farbę i nowe meble

    Zostaw komentarz:


  • gosi
    odpowiedział(a)
    U mnie w jadalni bardzo dobrym pomysłem było wstawienie kominka. Dzięki temu panuje tam bardzo miła, rodzinna atmosfera. Na początku kominek miał być w salonie, ale nie bardzo było gdzie go tam wstawić, bo jednak na głównej ścianie jest telewizor i nie było miejsca.
    A że kupiliśmy elektryczny ze sklepu to mogliśmy dać go gdzie chcieliśmy.
    Pomysł z jadalnią był genialny, bo wcześniej wydawała się taka trochę pusta, za to teraz jest tam naprawdę cudownie. Teraz włączamy go, gdy jemy wspólne obiady czy kolacje, a także będzie działał podczas wieczerzy wigilijnej, obok postawi się choinkę... będzie pięknie.

    Zostaw komentarz:


  • mareczek
    odpowiedział(a)
    Dobór koloru ścian i akcentów pod postacią naklejek rozwiąże sytuację.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Takie podkładki są całkiem ok, chociaż akurat ta ze zdjęcia za bardzo mi się nie podoba. W jadalni ogólnie rzecz biorąc warto pamiętać również o odpowiedniej . Urozmaiceniem może być w kolei jakaś fajna grafika albo obraz na ścianie.

    Zostaw komentarz:


  • milenka
    odpowiedział(a)
    Może dobrym pomysłem byłyby jakieś kolorowe dodatki?
    Możesz sobie zerknąć tutaj:

    W sklepie Black Red White jest spory wybór kolorowych podkładek. Dzięki temu możesz za niewielką cenę praktycznie całkowicie odmienić wystrój wnętrza. NIe kosztuje to wiele, poza tym jak przestanie Ci się podobać dana podkładka to możesz bez żalu wymienić ją na inną.
    Ta jest bardzo fajna:

    Zostaw komentarz:


  • miloasz
    rozpoczął temat Jak odnowić jadalnię

    Jak odnowić jadalnię

    Cześć. Totalnie nie znam się na dekoracji wnętrz. Zastanawiam się w jaki sposób można nieco rozweselić jadalnię. Pomieszczenie jest dość ciemne i smutne.
Pracuję...
X