Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Witam i o zdrowie pyta :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Madameadame2
    odpowiedział(a)
    Co do kwestii zdrowia to także takie miejsca jak mogą się wam świetnie przydac i to na różne problemy ze zdrowiem. Jest to centrum medyczne więc możecie liczyć tu na kompleksową pomoc lekarzy w tym na pomoc podologa, endokrynologa, ortopedy i innych

    Zostaw komentarz:


  • bibi
    odpowiedział(a)
    Badanie można zrobić wszędzie, ale mnie ostatnio totalnie urzekła diagnostyka, bo co pół roku robią fajne promocje na badania w ramach kampani droga do zdrowia mamy badania o 50 procent tańsze. Ja ostatnio źle się czułam, niestety i postanowiłam takie badania zrobić, co się okazało podwyższony cholesterol, jak ktoś jeszcze źle sie czuje to łapcie linka tak jak ktoś tu napisał lepiej zapobiegać niż leczyć

    Zostaw komentarz:


  • kamila5
    odpowiedział(a)
    a co z badaniami gdzie robicie?

    Zostaw komentarz:


  • lisia25
    odpowiedział(a)
    Witam serdecznie,
    ja też z dentystami często się widzę

    Zostaw komentarz:


  • Rasta
    odpowiedział(a)
    Szukając geriatry w Warszawie znalazłam fajne centrum medyczne z mozliwością zamówienia wizyty do domu Co sąsidzie o takiej formie leczenia, bo ja myślę, że np. geriatra z Warszawy to świetne rozwiązanie dla osób starszych, szczególnie tych leżących.

    Zostaw komentarz:


  • beros
    odpowiedział(a)
    witam,
    polecam każdemu raz na jakiś czas się odkwasić - ten suplement na pewno wam pomoże dzięki niemu czuje się pełen życia

    Zostaw komentarz:


  • mykto
    odpowiedział(a)
    Warto trochę pocierpieć żeby potem nie cierpieć ciągle z powodu chorych zębów.

    Zostaw komentarz:


  • Manta
    odpowiedział(a)
    fajnie,że dołączyłeś,a wizyty może okażą się bezbolesne?Kto wie?

    Zostaw komentarz:


  • Pola28
    odpowiedział(a)
    Cześć miło

    Zostaw komentarz:


  • suwak
    rozpoczął temat Witam i o zdrowie pyta :)

    Witam i o zdrowie pyta :)

    Trafiłem tu zupełnym przypadkiem, szukając informacji o stomatologach. Widzę, że forum prężnie działa. Jako, że aktualnie jestem w temacie (niestety wizyty się zbliżają), postanowiłem się zarejestrować Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Pracuję...
X