Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla brata

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Dla brata? Hmm to może jakiś zegarek? Wydaje mi się, że to prezent, który spodoba się każdemu. Też niedawno kupowałam prezent mojej siostrze i wybrałam zegarek z drewna z Mają naprawdę piękne zegarki, które wykonywane są z polskiego drewna, oczywiście najwyższej jakości. Taki zegarek na pewno posłuży lata no i wygląda genialnie!

    Komentarz


    • #77
      Kup mu skarpetki mówie ci na stronie znajdziesz super wzory

      Komentarz


      • #78
        Ja mogę polecić przejrzenie oferty Mają sporo ciekawych propozycji moim zdaniem

        Komentarz


        • #79
          Ja swojemu bratu jako prezent kupiłem bardzo dobrą kurtkę z sklepu internetowego . Z takiej kurtki na pewno każdy byłby bardzo zadowolony.

          Komentarz


          • #80
            Dzięki za świetne porady. Na pewno mi się przydadzą.

            Komentarz


            • #81
              Bardzo interesujące porady! Dzięki wielkie, przyda mi się to.

              Komentarz


              • #82
                ok.
                Ostatnio edytowany przez marek44378787; 18.04.2019, 14:39.

                Komentarz


                • #83
                  Ja swojemu na urodziny kupiłem , normalnie cieszył się jak dziecko a że idą coraz cieplejsze dni to spędzi więcej czasu na zewnątrz a nie przed komputerem.

                  Komentarz


                  • #84
                    Z facetami raczej nie mam problemu jeżeli chodzi o prezenty. Zawsze coś ciekawego znajdę w internecie Ostatnio tak szukałam prezentu dla własnie brata, który jest lekarzem i mogę wam tu podrzucić namiar na stronkę gdzie znalazłam mega oryginalne spinki do mankietów, własnie dla lekarzy. Znajdziecie tu też sporo innych eleganckich prezentów.

                    Komentarz


                    • #85
                      Jeśli szukasz małego upominku to na pewno brat ucieszy się jak kupisz mu

                      Komentarz


                      • #86
                        Ja wymyśliłem by kupić jako prezent bilety na koncert. Mój brat jest melomanem więc na pewno się z tego ucieszy. Kupię je przez stronę internetową bo to super opcja na ich szybki zakup. A do tego można samemu wydrukować, więc nie muszę czekać aż dojdą do mnie pocztą.

                        Komentarz


                        • #87
                          Może dobrym prezentem będzie latarka którą bez problemu można kupić w sklepie internetowym .Mój kumpel taką latarkę sobie kupił.

                          Komentarz


                          • #88
                            A może ktoś jeszcze zastanawia się nad tym co komuś kupić w prezencie? Znalazłem ostatnio taki sklep z dronami [url]https://flystore.pl/Drony-DJI[/url] . DJI oferuje wbudowane stabilizatory, śledzenie obiektu i funkcje bezpieczeństwa lotu, które w połączeniu umożliwiają uchwycenie wyjątkowego filmu, zdjęć i przeżycie niesamowitej przygody z pilotowania drona. DJI to wiodący na świecie producent dronów i akcesoriów do dronów, które pozwalają cieszyć się radością z lotu i rejestrować ustabilizowane zdjęcia i filmy z nowej, powietrznej perspektywy.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X