Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Implanty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Implanty

    Cześć, moja mama do tej pory używała protezy na zęby, ale myśli o implantach. Poprosiła mnie o pomoc bo nie wie, na którą klinikę się zdecydować. Nie mam jednak doświadczenia i dlatego prosze was o radę. Moją uwagę zwróciło szczególnie Centrum Medyczne Corten Medic. Leczenie rozpoczyna się od konsultacji i przedstawieniu planu leczenia. Podoba mi się klarowność i brak ukrytych opłat, które mogłyby się pojawić bez dokładnego planu. Takie podejście jest też bardziej ludzkie i skupia się przede wszystkim na pacjencie. Czy ktoś wie jaki jest koszt konsultacji? Macie jakieś uwagi i zastrzeżenia czy wszystko przebiegło bez problemów? Ile trwała wasza rekonwalescencja po zabiegu?

  • #2
    Najlepszym implantolgiem jest dr Adam Balczyński. Szczerze polecam. Najlepiej umówić sie na konsultacje, poznać doktora, który przedstawi cały plan działania i wtedy sama zobaczysz ze warto było. Ja jestem bardzo zadowola, też szukałam, wiele opinii czytałam i dlatego własńie trafilam do niego i absolutnie nie żałuje. Ja jestem z krakowa więc robiłam w scandinavian clinic, ale podobno też przyjmuje w Warszawie. Nie wiem skąd jesteś, jak z tych okolic to na pewno bedziesz bardzo zadowolona.

    Komentarz


    • #3
      Ja miałem wyrywaną 7 prawą górną i teraz włożyłem implant muszę polecić neptundent bardzo mi pomogli.

      Komentarz

      Pracuję...
      X