Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dla męża można się pokusić o bardzo osobisty prezent, u mnie często na drobne okazje jet to .

    Komentarz


    • Polecam kupić sobie coś seksownego np tutaj i mu wieczorem zrobić niespodziankę, żaden małż nie będzie niezadowolony z takiego czegoś moim zdaniem

      Komentarz


      • Nie wiem czy Twój mąż lubi (mój bardzo) ale na pewno coś łądnego znajdziesz tutaj .

        Komentarz


        • Widze tutaj całą masę świetnych pomysłów!

          Komentarz


          • Mój mąż to typ sportowca więc zawsze coś z tej działki się sprawdzi. Ostatnio sporo jeździ na rowerze więc dostanie przy najbliższej okazji jakieś akcesoria rowerowe. Wiem że się ucieszy. Reszta rodziny też prowadzi sportowy tryb zycia więc z prezentami nie mamy jakiegoś większego problemu. Coś się zawsze znajdzie.

            Komentarz


            • A może jakaś fajna wycieczka np. na grecką wyspę Kreta. Więcej o można przeczytać na

              Komentarz


              • Mojemu wystarcza dobra książka.

                __


                Komentarz


                • Mąż na pewno ucieszy się ze wszystkiego, w co włożysz serce i chęć

                  Komentarz


                  • Ja chcę kupić mężowi nowe buty narciarskie, najlepiej coś z tego sklepu ale szczerze mówiąc za bardzo się na tym nie znam. Na co najbardziej zwrócić uwagę przy zakupie nowych butów narciarskich?

                    Komentarz


                    • Może być naprawdę dużo pomysłów, ale warto pomyśleć, czego druga osoba potrzebuje

                      Komentarz


                      • Czy Wy w ogóle orientujecie się w tych wszystkich męskich wihajstrach, sprzętach, wiertarkach oraz innych ustrojstwach? Zbliża się okazja, pomocy, co ja mam nabyć dla małżonka? Oczekuję na linki, możecie słać pomysły na rozmaite okazje - zapiszę sobie na przyszłość Chyba po prostu dostanie coś z [url]https://ekskluzywna.pl/bielizna-meska[/url] jak co roku.

                        Komentarz


                        • На прошлое Рождество я подарила мужу счет с оплатой в автоматах бара бесплатно. Он был очень доволен и тоже представил Apple Watch 4 42 мм. Я так понял, что игра ему больше понравилась)) %D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B8%D0%B5_aw_%D0%B2%D1%8B%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%8C_%D0%B2_2020_1.jpg
                          Załączone pliki
                          Ostatnio edytowany przez SusanneVogel; 13.01.2022, 17:01.

                          Komentarz


                          • ja wybrała fotel gamingowy z Genesisa nitro 440

                            Komentarz


                            • wszystko zależy od tego czym interesuje się Twój mąż, o czym marzy mój od dawna mówił, ze chce sobie zrobić tatuaż dlatego podarowałam mu voucher do studia, do Jah Love Tattoo w Warszawie. Sama też regularnie do nich chodzę ekipa utalentowanych i bardzo kreatywnych tatuatorów, rozsądne ceny, dobra lokalizacja w centrum miasta.

                              Komentarz


                              • Ja kupiłam zegarek mężowi

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X