Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gabinet stomatologiczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    - Ja również uważam, że NFZ to porazka, dlatego jeśli chodzi o trójmiasto chodzę do kliniki Seamed. obsługa i zabiegi przechodzą bezproblemowo.
    Ostatnio edytowany przez Jarreczek1; 30.10.2020, 13:21.

    Komentarz


    • #32
      a ja mogę dać Wam namiar na super klinikę w Redzie - Verde Clinic. Robiłam tu już 2 razy leczenie kanałowe u doktor Matuszewskiej - skutecznie, bez bólu. Zamierzam się także zapisać do doktor Kołackiej na zabieg związany z medycyną estetyczną ( chcę powiększyć usta). Super, ze w naszym mieście powstało tak prestiżowe miejsce ( zaznaczę od razu, ze ceny mają bardzo rozsądne).

      Komentarz


      • #33
        Jeśli chodzi o gabinet stomatologiczny w Warszawie to ja polecam Eurodental. Mają świetnych specjalistów, z dużym doświadczeniem. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.

        Komentarz


        • #34
          Osobiście chodzę do [url]http://www.litynscy.pl/[/url] Warto podzielić się swoim pozytywnym doświadczeniem z leczenia stomatologicznego. Szukanie dobrego stomatologa może być trudne i czasochłonne. Osobiście przeszłam przez kilka wizyt u różnych specjalistów, zanim trafiłam do Lityńscy Stomatologia. To właśnie tam wreszcie otrzymałam pomoc, której potrzebowałam.

          Komentarz


          • #35
            Jak jesteś z krakowa bądź okolic to koniecznie zaglądnij do scandinavian clinic i umów się na wizytę do dr Balczyńskiego - jestem pewien, że tak jak ja, nigdy więcej już nie bedzies szukał innego dentysty. Pan doktor jest najlepszy. Polecam bardzo .

            Komentarz


            • #36
              Ja sporo się naszukałam zanim znalazłam dobrego stomatologa, już naprawdę miałam tka złe doświadczenia.. Jakoś tak przypadkiem trafiłam na mega dobrą klinikę w Warszawie Villa Nova przy ul. Przyczółkowej. Fajnie to tam wszystko funkcjonuje, lekarze różnej specjalizacji współpracują ze sobą, a co dwie głowy to nie jedna

              Komentarz


              • #37
                W Krakowie polecam scandinavian clinic - świetnia klinika dentystyczna, w której znajdziecie wielu świetnych dentystów. Chodzimy tam całą rodziną, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Ja chodzę do doktora Adama Balczynskiego - dla mnie najepszy dentysta! Szczerze namawiam, bo gwarantuję, że każdy będzie baaardzo zadowolony.

                Komentarz

                Pracuję...
                X