Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pozostale resztki zeba po ekstrakcji czworki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pozostale resztki zeba po ekstrakcji czworki?

    Dzien dobry,

    jestem obecnie po ekstrakcji dwoch gornych czworek w celu zalozenia aparatu ortodontycznego. Od czasu ekstrakcji minelo 5 tygodni. 4 dni temu zostal zalozony aparat ortodontyczny na gorny luk. Wczoraj tj. 3 dni po zalozeniu zaczalem wyczuwac cos twardego i ostrego w ranie po jednym z zebow. Obawiam sie ze kolor jak i twardosc sa zblizone do "materialu" z ktorego zrobiony jest zab. Prosze o porade czy moge to wydlubac na wlasna reke czy lepiej udac sie do dentysty ktory to wyrywal, badz pozostawic i poczekac az samo wypadnie?

    Ostatnio edytowany przez daw1990; 02.05.2018, 09:47.

  • #2
    witam, radze udac sie do chirurga /stomatologa ktory usuwal zeby, w celu usunięcia pozostałośći zęba plus niech zrobi zdjecie zebowe zeby byl pewny ze nic wiecej tam nie zostawil.A na marginesie to radze wybrac sie na higienizacje zębów, zalega ci sporo plytki nazebnej, masz kamien i osad.

    Komentarz


    • #3
      Bylem 3 mce temu na odkamienianiu na nfz...a co do problemu to zazegnalem go wyciagajac odlamki penseta

      Komentarz


      • #4
        A jesteś zadowolony z leczenia ortodontycznego? bo u mnie ortodonci powtarzali że moja wada nadaje się tylko do leczenie operacyjnego i wspominali też o usuwaniu zębów a jakoś pani doktor Iwonie Gnach-Olejniczak( będę jej wdzięczna do końca życia za mój piękny uśmiech ) udało się wyleczyć bez operacji i bez usuwania właśnie czwórek czy piątek

        Komentarz

        Pracuję...
        X