Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy korzystacie z pomocy specjalisty?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy korzystacie z pomocy specjalisty?

    Czy ktoś z Was korzystał już może z pomocy specjalisty, jakim jest . Pani Agata Poręba pracuje jako psycholog i psychoterapeuta. Sama do niej chodzę na terapię od dwóch miesięcy i naprawdę to mi pomaga. Jeżeli macie jakieś problemy, to śmiało możecie do niej iść. To nie żaden wstyd.

  • #2
    Ja nie korzystalam ale chyba bede musiala. Przechodze przez jakis wyjatkowo trudny okres mojego zycia. Przeprowadzilam sie do wiekszego miasta i od tamtej pory zaczely sie u mnie jakies stany lekowe. Nie wiem czy nie jest czasem to zwiazane takze ze zmiana pracy .. wczesniej pracowalam zdalnie a teraz musze udawac sie do biura. Czesto takze odczuwam jakis wewnetrzny dyskomfort .. ciezko to opisac slowami. Szukalam darmowej pomocy w sieci jednak bez wiekszych rezultatow. Wydaje mi sie, ze bez odpowiedniego podejsci oraz diagnozy profesjonalisty sie nie obejdzie. Znacie moze jakies sprawdzone poradnie psychologiczne? Zastanawiam sie nad Sensity - Dobrze jakby wypowiedzialy sie osoby korzystajace kiedykolwiek z ich uslug. Ewentualnie prosze o jakies inne rekomendacje. Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Tak. Korzystanie z pomocy specjalistów w tych dziedzinach to żaden wstyd. To trochę tak samo jak to, że jak Cię boli ząb to idziesz do dentysty, normalna sprawa.

      Komentarz


      • #4
        Ja akurat nie z tego miejsca, ale zawsze przed podjęciem takiej terapii warto upewnić się, że ta osoba jest dobra.

        Komentarz


        • #5
          Moja rodzina na szczęście nie ale mam przyjaciółkę, która korzysta z porad psychologa. W sumie tylko ja i jej mąż o tym wiemy, ponieważ zdecydowała się na psychoterapię przez internet . Wszystko załatwia w swoim domu, wymieniając korespondencje mailową ze specjalistą

          Komentarz


          • #6
            Byłoby ciężko wszystko robić samemu albo tylko z pomocą kumpli i znajomych . Czasem wypada pokonac dumę i udać się do specjalisty...


            ____________

            Komentarz


            • #7
              Psychoteraupeuta to lekarz od słabych ludzi, nie jestem słabym człowiek więc nie - nie korzystam z pomocy "specjalistuw".


              ____________

              Komentarz


              • #8
                Śmiało można powiedzieć, że wybór odpowiedniego i właściwego lekarza pediatry nie należy do rzeczy łatwych. Wszystko przez bardzo dużą ilość ofert tego typu na rynku. Ale wystarczy się trochę zejrzeć, żeby znaleźć naprawdę ciekawą i dobrą ofertę. Przykładem może być na przykład Wydaje mi się, że dwadzieścia pięć lat działania na rynku jednak o czymś świadczy oraz, że jest to oferta naprawdę warta uwagi. Co ciekawe, istnieje tam możliwość zamówienia wizyty domowej w takich miastach jak Katowice, Chorzów, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Sosnowiec, więc obszar działalności jest naprawdę pokaźny Całość też wydaje się być godna zaufania

                A wy znacie jakiegoś pediatrę warte uwagi na terenie województwa śląskiego? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rodzaju porady w tym obszarze tematycznym Warto mieć w razie czego namiary na większą ilość sprawdzonych lekarzy, bo nigdy nie wiadomo jak potoczy się dana sytuacja. Także jeszcze raz wielkie dzięki

                Komentarz


                • #9
                  Myślę, że specjalista w postaci psychoterapeuty nie byłby tu w ogóle potrzebny gdyby ludzie potrafili oderwać myśli od pracy i nieprzyjemnych zdarzeń. Swoją droga jednym z takich sposobów oderwania od codzienności jest ćwiczenie kreatywności. Jeśli poczytacie: dowiecie się, że czytanie, rozwiązywanie krzyżówek to wspaniała rozrywka, ale też ćwiczenie umysłu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Moim zdaniem gdy tylko pojawia się taka potrzeba to jak najbardziej warto zasięgnąć opinii i ewentualnie pomocy ze strony specjalisty. Fajnym rozwiązaniem są psychoterapie i możliwość otrzymania porady na wspomnianej już wyżej stronie bezproblemowo. Skuteczność takich terapii jest porównywalna do tych przeprowadzanych w tradycyjnych gabinetach.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja tam jestem zdania, że nie zawsze należy od razu lecieć do specjalisty w jakiejś dziedzinie. Ja zawsze jak mam jakieś objawy, to staram się czytać o tym w internecie, żeby mieć jakąś podstawową wiedzę, ostatnio jak bolało mnie w boku to znalazłam fajny blog , robicie też tak? Czy raczej unikacie zdobywania wiedzy w takich rzeczach przez internet ? Moim zdaniem to dobre rozwiązanie

                      Komentarz


                      • #12
                        Gdybym mogła coś polecić to chętnie doradzę skorzystanie z usług kliniki psychiatrycznej w Łodzi. Podaje namiary - strona nr tel to 42 644 44 44

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X