Witam,
To jest aktualne ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję oferuje wolontariuszom społecznym udział w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To cykl edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które realizują programy związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Udział w zajęciach pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa :
Zjazdy zorganizowaliśmy w Beskidach, niemniej noclegi i wyżywienie i dojazd też pokrywa Fundacja.
Jeśli chętny wolontariusz nie da rady aplikować w tegorocznej odsłonie kursu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Czołem,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.