Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry biznes

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja jestem bardzo dużą fanką gastronomii. Bardzo lubię chodzić do restauracji. Zresztą, dzięki pomocy firmy udało mi się nawet założyć swoją. Nie jest różowo, no ale nikt mi też tego nie obiecywał. Najważniejsze że się jakoś kreci

    Komentarz


    • #18
      Kto z nas nie miał problemów przy zakładaniu nowego biznesu? Chyba nie ma takiej osoby, każdy z nas musi się jakoś przemęczyć, ale czy każdy z nas wie, że można sobie jakoś ułatwić cały ten projekt? Ja na przykład pomogłem sobie znaleźć odpowiedni bank do założenia konta firmowego poprzez odwiedzenie rankingu banków na . Świetne zestawienie, które pomogło mi wybrać najlepszą ofertę kont firmowych na rynku

      Komentarz


      • #19
        Tak naprawdę to nie ma dobrego biznesu bo zawsze możesz trafić w jakąś szczelinę i zarabiać na tym mnóstwo kasy , a pewny biznes może zbankrutować po roku

        ____________________________

        Komentarz


        • #20
          Każdy biznes może odpalić , ale też każdy biznes może nie odpalić

          ________________________________________

          Komentarz


          • #21
            Jasne, w końcu wszystko tutaj zależy od tego, jak będziemy promować naszą działalność i do jak dużej rzeszy klientów uda nam się trafić ze swoją ofertą. Dobrym pomysłem na to może być członkostwo w klubie biznesowym, na przykład którymś z tych wrocławskich opisanych na , to dobry start, by zacząć budować sieć kontaktów i przekonać do siebie klientów.

            Komentarz


            • #23
              Wychodzę z założenia, że wszystko może przynieść zyski przy jednoczesnym nakładzie na reklamę. Ostatnimi czasy firmy inwestują w siebie coraz bardziej, chocby organizując imprezy firmowe i tak organizacją eventów w Gdańsku zajmuje sie agencja event concept którzy z głowami pełnymi pomysłów tworza tak fantastyczne wydarzenia, że aż miło w nich uczestniczyć, a firmy są chyba również zadowolone z tego typu promocji, bo agencji pracy nie brak.

              Komentarz


              • #24
                niektóe blogi bardzo fajnie ale jak myłiscie na poważnie o blogowaniu to może zainwestujcie te 9 zł we własną domenę - bo na tych "darmowych" jest pełno reklam i ciężko się takiego bloga czyta.

                --

                Komentarz


                • #25
                  Zajmowanie się takimi kwestiami jak i ogólnie kwestiami bezpieczeństwa to dobry przyszłościowy biznes. Nakłady na to rosną na całym świecie o powodach, dlaczego tak jest chyba nie trzeba mówić... Polska i tak jest póki co oazą bezpieczeństwa, ale i u nas nakłady na to rosną

                  Komentarz


                  • #26
                    Fajny i pożyteczny namiar. Przyjrzę się temu na pewno.

                    Komentarz


                    • #27
                      Dzięki za taki namiar. Zdecydowanie jest to warte uwagi.

                      Komentarz


                      • #28
                        Dzisiaj, żeby rozpoczząć włąsny biznes wystarczy kupić własny hosting np. w Hekko i otworzyć swoją stronę internetową. To najprotszy sposó na rozpoczęcie prowadzenia własnego biznesu, który jest dosyć mało ryzykonwy i dosyć mało kosztowny

                        Komentarz


                        • #29
                          Moim zdaniem bardzo dobrym biznesem w dzisiejszych czasach jest po prostu lokal gastronomiczny. Wystarczy mieć dobre miejsce i podchodzić do tematu w odpowiedni sposób. Ja prowadzę obecnie dwa bary w mojej okolicy i działa to wszystko świetnie. Ostatnio w jednym z nim robiłem całkowity remont i zdecydowałem się na meble barowe ze strony . Z czystym sumieniem mogę polecić Wam tego producenta jeśli tylko szukałby ktoś takich rozwiązań. Jakościowo meble są naprawdę na wysokim poziomie, a i wyglądają fajnie

                          Komentarz


                          • #30
                            Dobry biznes to nie tylko pomysł, wykwalifikowani pracownicy, ale także systemy i urządzenia. To dzięki nim, praca idzie znacznie szybciej. Ja teraz planuję do swojego biznesu zakupić drukarkę etykiet, mam na oku model . Myślicie, ze to dobry wybór?

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X