Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem

    Witam, po krótce opisze historię mojej dolnej szóstki. Pół roku temu miałam leczenie kanałowe dolnej prawej szóstki ktore zostało przeprowadzone w sposób niedokładny tzn. kanały wypełnione tylko w 1/3 i to nie wszystkie. po czym po pół roku zaczął mnie ten ząb boleć wiec moja dentystka mi go rozwierciła i się zaczęło. ząb dziwnie mnie zaczął boleć i miałam uczucie jakby zesztywniał nie potrafie dokładnie opisac tego uczucia ale tak jakbym miała cos obego nie mojego w buzi takie zesztywnienie. nastepnie przez 2 tygodnie dentystka sie meczyla z tym zebem po czym stwierdzila ze ona nie wie co mnie tam boli i ze mam isc pod mikroskop. nie wiem czy dolegliwosci mina niech mi ktos cos doradzi bo ten dziwny bol mnie przeraza ... tzn. rodzaj tego bolu zesztywnienie zeba bo inaczej nie potrafie tego opisac czy to normalne???

  • #2
    Czy może Pani wkleić rtg tego zęba. Pod mikroskop na zakładka adresy praktyk.

    Komentarz


    • #3
      Wysylam zdjecie i zaraz drugie
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #4
        To drugie. Niestety nie dysponuje innymi zdjeciami . proszę o porade bo nie wiem co mam juz robic. dziekuje z gory
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #5
          Do kogoś kto zajmuje się profesjonalnie endodoncją. Trzeba udroznic kanały choć nie będzie to latwe bo sa bardzo wąskie. Wydaje mi się ze wypełnienie w jednym z kanałów dotyka ozębnej i to może odpowiadać za to uczucie. Trudno jednak na podstawie zdjęcia postawić w 100% pewna diagnozę.
          Ząb na pewno do powtórki.

          Komentarz


          • #6
            Dziekuje za porade w takim razie wybieram sie pod mikroskop.

            Komentarz

            Pracuję...
            X