Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Implant zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Implant zęba

    Z powodu niedawnego przykrego wydarzenia straciłem jeden z przednich zębów, co bardzo mi przeszkadza, możecie polecić jakiś zadbany gabinet stomatologiczny, który mógłby mi pomóc w tej kwestii Jestem z Katowic, więc zależałoby mi na najbliższej okolicy.

  • #2
    Zapraszam do Bielska -
    W Katowicach lub

    Komentarz


    • #3
      Ja polecam szczególnie słyszałam od znajomych same pozytywne opinie na temat tej kliniki

      Komentarz


      • #4
        Bardzo mi miło i dziękuję za te miłe słowa,

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez han Zobacz posta
          Z powodu niedawnego przykrego wydarzenia straciłem jeden z przednich zębów, co bardzo mi przeszkadza, możecie polecić jakiś zadbany gabinet stomatologiczny, który mógłby mi pomóc w tej kwestii Jestem z Katowic, więc zależałoby mi na najbliższej okolicy.
          Kilka gabinetów by się na pewno znalazło ja mieszkam w Mikołowie i mam blisko do tego gabinetu Jest w porządku i zajmują się zakładaniem implantów, ale może znajdziesz coś bliżej.

          Komentarz


          • #6
            Możesz sobie też sprawdzić jeżeli cenisz sobie profesjonalizm. Generalnie to nie bede pisać gdzie jest najlepiej dla mnie jak cos jest zrobione porzadne to warto polecac i tyle, a akurat sadze ze sie zgodzicie o dobrego stomatologa teraz cięzko.

            Komentarz

            Pracuję...
            X