Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

niedokładnie wyjaśnione leczenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    tak mi się wydaje

    Zostaw komentarz:


  • pycia17
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez VIP DENTAL.pl Zobacz posta
    Są znieczulenia.
    Podejrzewam, że w zębie jest tlenek cynku, który jest tzw. lekarstwem czyli raczej nie będzie kanałowego.
    Ale czy nie prościej byłoby zapytać dentyski: Co Pani zrobiła ? Co dalej z tym zębem?
    Z drugiej strony nie rozumiem stomatologów, którzy nie tłumacza co zrobili i co dalej. W końcu biora za to kasę i wypadałoby żeby pacjent wiedział za co płaci.


    no ta dentystka jest dobra jakoś zlych wspomnień z nia nie mam, ale to jest racja powinna powiedzieć co chce robić, pytam dlatego bo zawsze mam borowanie i od razu stalą plombe a teraz włożyła mi to ,,coś'' białe które wpada coraz bardziej w ząb, uważam na lewą stronę staram sie nie jeśc tą stroną żeby nie wypadło to czasem bo do wizyty mam jeszcze tydzień, czyli dentystka mi to wyciągnie i nałoży właściwą plombę?? jeśli tak to mi ulżyło

    Zostaw komentarz:


  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    Są znieczulenia.
    Podejrzewam, że w zębie jest tlenek cynku, który jest tzw. lekarstwem czyli raczej nie będzie kanałowego.
    Ale czy nie prościej byłoby zapytać dentyski: Co Pani zrobiła ? Co dalej z tym zębem?
    Z drugiej strony nie rozumiem stomatologów, którzy nie tłumacza co zrobili i co dalej. W końcu biora za to kasę i wypadałoby żeby pacjent wiedział za co płaci.

    Zostaw komentarz:


  • pycia17
    rozpoczął temat niedokładnie wyjaśnione leczenie

    niedokładnie wyjaśnione leczenie

    witam, was ja mam problem byłam w wtorek u dentysty ponieważ w zime bolał mnie z 3 dni ząb, Dentystka obejrzała i powiedziała że jest mała dziurka i jak chce to może mi wyleczyć, pierwszy raz spotkałam sie z wyborem chce czy nie chce. Pani bardzo rozwierciła tą stara plombę, nałożyła białe ,,coś'' powiedziała że pół godziny nie mam jeść i zapisała mnie za 2 tygodnie, kurde stresuje się że kanałowo będzie mi leczyć;/ dentystka stwierdziła że miałam głęboko założoną plombę i dlatego bolało, najgorsze że wieczorami boli troche ten ząb i ta biała masa wykruszyła sie tak jakby zapada się do środka. proszę o poradę, ja regularnie chodzę do dentysty nawet nie miałam usuwanego zęba i bardzo sie stresuje bo nie wiem jak boli kanałowe leczenie a na necie krąży opinia że to jest straszne.
Pracuję...
X