Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cóż to może być ? Przedziwny ból.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    Takie objawy są typowe dla zapalenia zatok szczękowych. Część zębów sąsiaduje bezpośrednio z zatoką szczękową, a nawet wierzchołki korzeni tych zębów często tkwią w zatoce. Podczas gwałtownych ruchów głową , podskoków, chodzenia po schodach lekko bolą zęby po tej stronie gdzie występuje obrzęk śluzówki wyściełającej jamę zatoki szczękowej. Po ustaniu stanu zapalnego objawy mijają.

    Zostaw komentarz:


  • lek.dent.Ania
    odpowiedział(a)
    Może to być zapalenie zatok przynosowych, które zwykle rozwija się w przebiegu zakażeń górnych dróg oddechowych lub nieżytu błony śluzowej nosa. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie.

    Zostaw komentarz:


  • ruda-
    rozpoczął temat Cóż to może być ? Przedziwny ból.

    Cóż to może być ? Przedziwny ból.

    Witam.

    Nurtuje mnie dziwny problem. Otóż... Podczas pochylania oraz "rzucania" głową w prawo i lewo ( dosyć szybko, gdy wolno to raczej nic się nie dzieje ) odczuwam ból w jamie ustnej, dokładnie w lewej górnej części.
    Jestem teraz lekko przeziębiona czy to może być z tym związane ? Czy jednak to jest coś związanego z zębem ? Sam ząb po tej stronie mnie nie boli... Można by powiedzieć, że bardziej to się kieruje w stronę oka i na podniebieniu...

    A co z tym chodzi ? Nigdy takiego bólu nie miałam i zaczynam panikować ; o
Pracuję...
X