Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie kanałowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie kanałowe

    Witam,
    Tydzień temu miałam wizytę u stomatologa, ponieważ na podniebieniu miałam wielką " gulkę ropną" i stomatolog stwierdził, ze ropa którą miałam jest przez zęba dwójkę. Przepisała mi antybiotyk i wywierciła od spodu dziurę, przez którą ropa miała mi schodzić.
    Na dzień dzisiejszy nie mam już żadnego stanu zapalnego, ale jest jedno ale.
    Wychodząc od dentystki powiedziała mi, że za leczenie będę musiała zapłacić z własnej kieszeni i RTG zęba też muszę zrobić prywatnie ponieważ nie mają już funduszy z NFZ.
    Zaznaczam, że byłam w przychodni.
    Rozumiem, że jeśli poszłabym prywanie to płacę...ale że chodzę do przychodni i jeszcze muszę płacić. Co w tej sytuacji mam zrobić? Iść prywatnie i zapłacić, czy też poczekać i iść do przychodni dopiero po Nowym roku?

  • #2
    Ja tam bym wolał mieć zrobione dobrze, czyli tam gdzie jakość jest na 1 miejscu.
    Zęby od 3 do 3 powinni leczyć na NFZ, ale co to za leczenie. NFZ płaci za mało aby to nazwać leczeniem. Ale bywają czasem lekarze którzy dopłacają z własnej kieszeni bo zależ im na jakości. Trzeba popytać znajomych, kto im dobrze zęba wyleczył.

    Komentarz

    Pracuję...
    X