Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dolna 7 ból

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    No tą gąbką może być zarówno próchnica jak i zakrwawione dziąsło. Przynajmniej zdjęcie mogłoby trochę pomóc w diagnostyce. Konieczna wizyta u stomatologa.

    Zostaw komentarz:


  • kopeczko11
    odpowiedział(a)
    to wyglada jakby srodka zeba nie bylo tylko jakby gabka taka czarna ale zauwazylem ze twardnieje i troche mniej boli ocb?

    Zostaw komentarz:


  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    Zęby są pęknięte czy przez środek przechodzi różowe dziąsło?


    Może się wyżynają, a może są już zepsute. Trzeba odwiedzić we wtorek stomatologa i zapytać.

    Zostaw komentarz:


  • kopeczko11
    rozpoczął temat dolna 7 ból

    dolna 7 ból

    Witam boli mnie od wczoraj ząb. Nie wiem czy to jest 6 czy 7 ale jest na dole z prawej strony. Jest to ostatni ząb(mam 14lat i nie mam już dawno mleczaków). Patrzyłem przy świetle w lustrze co to jest. Ząb jeszcze całkowicie nie wyszedł z dziąsła(nie jest caly). Wyglada on tak jakby na srodku byl troche zapadniety w ten sposob \/ i po bokach jest czarna gąpka(strasznie boli). Na 2zebie z drugiej strony jest to samo tylko tam nie boli. Zeby sa tak jakby pekniete wdluz. Reszta zebow jest ok jest to poprostu od tego ze sie wyzynaja czy cos zalapaly?? Isc we wtorek do dentysty czy nie ma po co??


    dodam ze lekarz na ktorejs wizycie kazal myc zabki elmex(zielona) teraz myje tylko nia(2-3razy dziennie). Bo mam cos tam z odwapnianiem czy cos nie zrozumialem ;p i mam smarowac pasta wszystkie zabki palcem na noc(zazwyczaj zapomniam). Czy to ma cos wspolnego?
    Ostatnio edytowany przez kopeczko11; 30.10.2010, 23:14.
Pracuję...
X