Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy można wykonać implant zęba?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • midel
    odpowiedział(a)
    Namiary na pewnego fachowca, u którego zrobisz implanty, zobacz -
    Umów się na spotkanie i konsultacje, oni powinni wam pomóc i dać konkretne sugestie.
    Wcale nie zawsze jest pewne, że implanty będą możliwe do zrobienia. Wiele zależy po prostu od danego przypadku.
    Bez badania nie da się powiedzieć niczego konkretnego.

    Zostaw komentarz:


  • Biały Kieł
    odpowiedział(a)
    Zobaczę, dzięki za opinię.

    Zostaw komentarz:


  • prochnica
    odpowiedział(a)
    Hej! Nie ma się czego bać. Normalny, nie ryzykowny zabieg dentystyczny ale będą musieli cie tam przebadać i przygotować żeby implant się trzymał i dobrze wyglądał. Ważne żeby wybrać dobrego specjaliste który ma doświadczenie w wykonywaniu takich zabiegów. Troche o tym poczytałam bo mąż niedawno musiał uzupełnić braki po wypadku i po przewertowaniu połowy internetu zdecydowaliśmy sie na NewDent Clinic czego nie żałujemy. Efekt robi wrażenie, a cena lepsza niż w większości gabinetów.

    Zostaw komentarz:


  • Biały Kieł
    odpowiedział(a)
    Kurcze zabrzmiało poważnie z tymi przygotowaniami. Troche boje sie zabiegu

    Zostaw komentarz:


  • bombiak
    odpowiedział(a)
    Moja córa miała podobnie chociaż może nawet gorzej bo podczas obiadu zjadła swojego zęba bo myślała ze to przysmażona panierka ;]. Nie wiem jak to możliwe, nie pytajcie mnie. Wracając do tematu polecam poczytać o implantach na bo wszystko masz tam opisane - kiedy można, co jest wymagane i jak w ogóle wygląda zabieg. Nam to pomogło podjąć decyzje i się odpowiednio przygotować.

    Zostaw komentarz:


  • Biały Kieł
    odpowiedział(a)
    Wtedy nie miałem kasy dlatego na reke było mi takie doraźne rozwiazanie

    Zostaw komentarz:


  • DentKa
    odpowiedział(a)
    Ciekawe jak mocno trzyma się to co założyła dentystka? Szkoda że wtedy nie przyszło ci do głowy zeby zrobić implant.

    Zostaw komentarz:


  • Biały Kieł
    rozpoczął temat Kiedy można wykonać implant zęba?

    Kiedy można wykonać implant zęba?

    Cześć wszystkim. Mam taki dosyć skomplikowany problem z zębem bo był leczony kanałowo jakiś rok temu, ale po zatruciu pękł podczas posiłku. Dentystka wyleczyła kanały ale z uwagi na to że pół zęba nie trzymało się to zrobiła mi uzupełnienie z takiej masy. Teraz nawet to zaczęło się kruszyć dlatego chciałbym założyć tam implant i mieć spokój. Pytanie brzmi czy da się to zrobić w tej sytuacji?
Pracuję...
X