Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opatrunek na zębie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opatrunek na zębie

    Dobry wieczór.
    Mam problem - mianowicie w poniedziałek byłem u dentysty. Dowiedziałem się że mam ósemkę w złym stanie. Dentystka założyła mi opatrunek. Tego samego dnia jednak poczułem że coś mi wypadło z zęba podczas ziewania. Ciężko mi jednak ocenić czy wypadł cały opatrunek, czy może ukruszył się jego nadmiar (tak zasugerowała mi dentystka gdy zadzwoniłem do gabinetu dentystycznego). Nie czuję bólu przy nagryzaniu, bądź przy dotykaniu zęba. Chciałbym dowiedzieć się czy potrzebuje naprawy wypełnienia. Do wiadomości załączam zdjęcie.
    Nie masz uprawnień do oglądania tych zdjęć. Zaloguj się. Ilość zdjęć w galerii: 1.

  • #2
    Hej. Jak się rozwiązała sprawa ? W takim przypadku wracasz do dentysty, a nie pytasz tutaj na forum Mam nadzieję, ze sytuacja się zakończyła pomyślnie. Ja też co jakiś czas mam problemy z zębami. W przyszłym miesiącu wybieram się na scaling zębów, a w trochę dalszej przyszłości na wybielanie zębów jak tutaj [url]https://www.stomatologiajarzebiny.pl/leczenie-stomatologiczne/wybielanie-zebow/[/url]

    Komentarz

    Pracuję...
    X