Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naprawa zebow, ubytkow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • makoko
    odpowiedział(a)
    Hi everyone,

    I'm curious to hear others thoughts on cavities and whether or not "reminerilization" can really undo cavities or repair teeth. I'm reading a lot about consuming a traditional foods diet (having been a vegetarian/vegan for many, many years) and several of the blogs I'm reading say that this really is possible.

    As someone with serious tooth problems, many fillings and teeth that generally seem fragile, I'm excited but also skeptical. Anyone have first-hand experience or knowledge to share?

    Many thanks,

    Zostaw komentarz:


  • SkrEczu akaSeczUP
    rozpoczął temat Naprawa zebow, ubytkow

    Naprawa zebow, ubytkow

    Witam

    Od dłuższego czasu zbieram sie na naprawe swoich perełek, ale przez dłuższy czas nie byłem w stanie pojawiać sie u dentysty i przez ten okres zdążyło sie tam troche napsuć. W mojej jamie mam połamane tylnie zęby a mianowicie trzonowce, niektórych juz nie ma, zostały tylko ubytki na spodzie a niektóre są połamane. Nie ukrywając jak wiekszość społeczeństwa mam problem z bólem i zeby sie przemóc. Są jakieś możliwosci by obejść ból tak żeby był znikomy kosztem naprawy?

    I czy ktoś jest wstanie powiedziec jakby wygladał proces usuwania ubytków, połamań zębów i jakie oferty zostały by złozone na zakrycie miejsc w ktorych nie ma zębów. Z tego co wiem to jest opcja wrzucenia implantów, ale chce sie zorienować co jeszcze mozna.

    Z góry dziękuje za odpowiedz.
Pracuję...
X