Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plomba osemki, teraz bol w jednym miejscu przy temp i dotyku.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • bartolini
    odpowiedział(a)
    idz do dentysty i powiedz zeby sprawdzil to miejsce, bo bez żadnej reakcji z Twojej strony może się znowu pojawić próchnica jeśli rzeczywiście plomba jest nieprawidłowo założona

    Zostaw komentarz:


  • Plomba osemki, teraz bol w jednym miejscu przy temp i dotyku.

    Byłem ponad tydzień temu u dentysty. Była próchnica na ósemce u góry. Tam dentysta oczyścił i dał wypełnienie, montowane za pomocą takiego metalowego czegoś. I ząb ogólnie jest ok... ale, zwróciłem uwagę, że jest wrażliwy na temperatury. Wieć podszedłem do lustra i dotknąłem. Jest takie miejsce, malutkie, zaraz przy dziąśle. Jak dotknę tam paznokciem, tak jakby wpychając go między dziąsło a zęba to od nacisku jest bardzo silny ból. To to samo miejsce gdzie jest ból od temperatur. Jak nie dotykam lub nie piję, to bólu nie ma. Równierz jak mocna dmucham też nie ma żadnego uczucia. Tylko nacisk i temperatury.

    Pytanie:
    Iść z tym do dentysty i mówić, że plomba niedokładnie dana, bo jest część przy dziąśle odsłonięta i kazać poprawiać?

    Czy tak czasem jest jak jest blisko dziąsła... i skupić się na paście przeciw wrażliwości.

    Co radzicie?
Pracuję...
X