Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy konieczne jest usunięcie zęba?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • TomaszB
    odpowiedział(a)
    No jasne, że lepiej mieć swoje zęby, z tym się zgadzam w 100%. Więc nie dziwię się Ci, że chcesz je ratować zamiast wyrwania. Pytanie tylko, na ile je masz uszkodzone i czy opłaca się je leczyć. Dlatego tak jak mówiłem warto iść do jeszcze innego dentysty, skonsultować z nim sprawę. Napraw3de polecam z własnego doswiadczenia takiego rozwiązanie

    Zostaw komentarz:


  • Jacob199
    odpowiedział(a)
    Zapytałem dentysty czy to już ostateczna decyzja, a on mi odpowiedział, że jak chce leczyć to on może leczyć tylko to będzie leczenie okresowe prędzej czy później i tak będzie trzeba wyrwać,a że ja jestem jeszcze młody(17)i mam zawiązki ósemek to jak bym wyrwał to jest bardzo prawdopodobne,że ta szczelina ,która by pozostała nie była by taka wielka ale jak bym postanowił leczyć i w tej mam nadzieję dalekiej przyszłości trzeba by było wyrwać to pozostaje mi tylko i wyłącznie wszczepienie implantu no i nie wiem czy podjąć się leczenia czy sobie odpuścić nie wiem czy w takim razie leczenie ma sens choć ja wolałbym leczyć nie ma to jak własne wszystkie zęby co nie?

    Zostaw komentarz:


  • TomaszB
    odpowiedział(a)
    Ciężko kwestionować to, co powiedział dentysta podczas badania. Nawet najlepszy opis sytuacji nie da pełnego obrazu, jak diagnoza lekarska. Więc cieżko wyrokować....jeśli nie czujesz się pewny tej diagnozy, to idź na konsultacji do innego stomatologa, a on albo potwierdzi komiczność wyrwania albo potwierdzi Twoje zdanie i przyzna, że ząb da się leczyć.

    Zostaw komentarz:


  • Jacob199
    rozpoczął temat Czy konieczne jest usunięcie zęba?

    Czy konieczne jest usunięcie zęba?

    Mam zepsuta 6 próchnica dentysta długo się zastanawiał czy go leczyć aż w końcu oznajmił że ząb do usunięcia powiedział że za mało miejsc lub coś takiego(zrozumiałem że zęby są blisko siebie).Jest mała dziura tak jak by bok zęba wolna przestrzeń między zębami.Ja się z tym nie zgadzam uważam że ząb jest jeszcze zdatny do leczenia nie boli ani nic , ale nie wiem może się mylę. Proszę powiedzieć czy jest możliwość leczenia kanałowego czy już niestety się nie da i trzeba wyrwać.
Pracuję...
X