Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Martwy ząb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Roti234
    odpowiedział(a)
    Najlepiej by bylo jakbys po prsotu poszedl do tego dentysty bo nie mozemy ocenic tak o.

    Zostaw komentarz:


  • tom3k
    odpowiedział(a)
    Jak nie boli to siłą rzeczy musi być martwy

    Zostaw komentarz:


  • kiwi18391
    rozpoczął temat Martwy ząb

    Martwy ząb

    Witam,
    od około pół roku mój zab jest martwy. Był dwukrotnie leczony kanałowo, lecz ostatnie leczenie zakończyło się na odtruwaniu zęba- potem wyjechałam i przez długi czas miałam truciznę w zębie, która jednak wypadła- ząb został otwarty. Od tamtej pory niz z tym nie zrobiłam ( ze względów finansowych)- ząb mnei nie boli, ale jet w nim ropień, do tego krwawi- najpewniej mam już otwarty dostęp do kości. To przerażające.
    Chciałam dowiedzieć się- jak pójdę do stomatologa, i poproszę o wyrwanie zęba to jak to się odbędzie? (najpierw przeciez trzeba usunąć stan zapalny) zaczęłam obawiać się konsekwencji , liczyłam na to, że ząb po prostu sam mi wypadnie, ale chyba zakleszczył się na amen. Ile - w przeliczeniu na setki, moze nawet tysiące złotych - będzie kosztowało wyrwanie zęba i wstawienie nowego (najtańszego) ? Co jeśli w ciągu trzech miesięcy nie zdobęd pieniędzy na leczenie? Mogę się bardzo obawiać?
Pracuję...
X