Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie zębów a korony ceramiczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybielanie zębów a korony ceramiczne

    Witam. Po ściągnięciu aparatu chciałbym "dokończyć sprawę" moich zębów a mianowicie planuję założyć korony ceramiczne na dwie jedynki i jedną dwójkę (teraz mam je martwe, były złamane i są uzupełnione jakimś nietrwałym tworzywem)
    Chciabym przed założeniem koron poprawić wygląd zębów. Czy warto poddać się piaskowaniu i następnie wybielić zęby przed założeniem koron? Czy w ogóle wybielanie w moim przypadku nie ma sensu? Jak wiadomo koloru koron nie zmienię i jak to później będzie wyglądało, gdy po czasie zęby pociemnieją i jedynki będą się odznaczały?
    Proszę o radę jak postąpić, aby zęby były jak najładniejsze uwzględniając planowane wykonanie koron ceramicznych.
    Z góry dziękuję

  • #2
    Witam

    Odświeżam gdyż nie było odpowiedzi, a mam identyczny problem, bede robil most z przodu a mam żółtawe zeby. Mysle aby je wybielic i dopiero dopasowac kolor mostu do nich. Pozdrawiam wszystkich nowy jestem

    Komentarz


    • #3
      Po prostu powiedz dentyście, żeby stwierdził od czego zacząć. Ja miałam zmieniany odcień zębów i dopasowała odcień do reszty, ale te z przodu są minimalnie bielsze. Dentysta musi wtedy dobrać odcień w odpowiedni sposób, żeby się nie wyróżniało...

      Komentarz

      Pracuję...
      X