Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie kanałowe, dentysa w Kielcach.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie kanałowe, dentysa w Kielcach.

    Witam. Około 2 tygodnie temu bolał mnie ząb i pojawiała sie krew, wieczorem pojechałem do dentysty, który wyciągnoł mi plombe z tego zęba (około 1,5 roku temu był robiony), plomba była, nie wiem jak dokładnie to sie nazywa ale bardzo wrzucała sie w oczy, chyba siarkowa. Po wyjeciu tej plomby, dentysta włozył mi do tego zeba jakies chyba lekarstwo czy trutke i powiedział, że jesli mi to wypadnie to mam sie udać do swojego dentysty i on mi zatka tego zęba.
    Dodał jeszcze abym sie nie zgadzał na taka plombe bo przy wierceniu ich unosi sie brzydki zapach. Ja osobiscie jestem innego zdania, bo tą plombe co miałem byłem pewny, że ona mi podczas jedzienia nie wypadnie, nie wykruszy sie, a te białe to zaraz pękaja i znów jest dziura w zębie. Pare dni temu byłem u swojej dentystki i dowiedziałem sie ze ona tego zeba mi nie robila ( u innych stomatologów nie byłem, oprócz tej ostatniej wieczornej wizyty), i ze trzeba tego zeba leczyc kanałowo.

    Mam do Was pytanie, moze ktos jest z Kielc lub zna dobrego dentyste w miare taniego , bardzo prosze o nazwisko.

    PS: To co mi powiedział ten dentysta, żebym sie nie zgadzał na tego rodzaju plombe (bodajze siarkowe) to sa jakies jeszcze inne oprócz tych białych, które zaraz sie krusza i wypadają ?

  • #2
    Pomozecie ?

    Komentarz


    • #3
      odp

      Pewnie sprawa już nieaktualna, ale podam namiar, może sie przyda na następny raz: w bud. becher silver przyjmuje pani Głogowska - bdb dentystka, naprawdę porzadnie leczy i z mojej strony warta przejechania do niej połowy miasta Strona z adresem: / .

      Komentarz

      Pracuję...
      X