Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Krzywe zęby oraz wyrośnięte trójki.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dental Design
    odpowiedział(a)
    Witamy,

    Proponujemy na początek zabieg scalingu (usuwanie kamienia nazębnego), pantomogram, który ukaże ewentualne wady zębów, wybielanie laserowe i aparat na zęby.
    Ponadto mamy bardzo dobrą wiadomość! Na naszym profilu facebookowym - Klinika Stomatologiczna Dental Design prowadzimy aktualnie konkurs, w którym do wygrania jest właśnie zabieg scalingu. Zapraszamy także do odwiedzin naszej kliniki w Pruszkowie.

    Zostaw komentarz:


  • maciomen201
    odpowiedział(a)
    Krzywe zęby

    Koszty leczenia to : ok . 300 zł za aparat stały , 500zł za ruchomy , 100 zł za ekstrakcje i 200 za wybielanie. Tylko ładnie galowo się ubierz bo to długa wizyta na fotelu

    Zostaw komentarz:


  • maciomen201
    odpowiedział(a)
    Krzywe zęby

    Koszty leczenia to : ok . 300 zł za aparat stały , 500zł za ruchomy , 100 zł za ekstrakcje i 200 za wybielanie

    Zostaw komentarz:


  • szkrzynka1991
    rozpoczął temat Krzywe zęby oraz wyrośnięte trójki.

    Krzywe zęby oraz wyrośnięte trójki.

    Witam,moim ogromnym problemem są zęby, niestety ale to jest wizytówką człowieka i to mnie przekreśla chciałam bym się dowiedzieć co można w jak najkrótszym czasie zrobić z moimi zębami,nie chodzi mi o piękny biały hollywoodzki biały uśmiech,lecz ładne w miarę proste zęby, abym mogła swobodnie się uśmiechać. Proszę o porady i w miarę możliwości podanie orientacyjnych kosztów leczenia, oraz czasu. Muszę jak najszybciej działać aby do końca sierpnia przyszłego roku móc swobodnie się uśmiechać na swoim jednym jedynym ważnym dniu. Z góry za wszelką pomoc dziękuję

    Zamieszczę zdjęcia (nie są super jakości):





    Ostatnio edytowany przez szkrzynka1991; 14.07.2013, 13:55.
Pracuję...
X