Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

chcę się wybrać kiedyś do dentysty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • midel
    odpowiedział(a)
    Idź do pierwszego lepszego specjalisty na NFZ. Przy pierwszej wizycie nie ma co kombinować - leczenie prywatnie zębów jest bardzo kosztowne. Wiele prywatnych gabinetów również posiada umowę z NFZ, a jakość usług jest naprawdę wysoka.

    Zostaw komentarz:


  • Dental Design
    odpowiedział(a)
    Witamy,
    Zapraszamy na wizytę do naszej Kliniki Stomatologicznej Dental Design. Proponujemy Panu kompeksową obsługę stomatologiczną w niskiej cenie i dokładną analizę leczenia.
    Zapraszamy.

    Zostaw komentarz:


  • marcin
    odpowiedział(a)
    Jeśli nie myjesz zębów to marne szanse, że dentysta coś zdziała. W pierwszej kolejności należy zrozumieć, że bez wkładu minimalnej pracy w postaci rzetelnego szczotkowania, nikt magiczną różdżką Ci zębów nie wyleczy.

    Zostaw komentarz:


  • maciomen201
    rozpoczął temat chcę się wybrać kiedyś do dentysty

    chcę się wybrać kiedyś do dentysty

    Witam mam zasadnice pytania : Bo chciałbym przyjść do obojętnie jakiego gabinetu stomatologicznego z nfz tylko ogółem na sprawdzenie mojego stanu zębów , podanie czy ja coś miałbym do leczenia tak tylko do wiadomości . Mam krzywe żółte zęby i nie myję ich bo miałem problem z nimi od dziecka. Mam 18 lat . Czy jest taka możliwość abym tylko przyszedł na sprawdzenie, tak jak napisałem na początku , i czy mógłbym ubrać na tą wizytę białą koszulę z kołnierzykiem i guzikami ( oczywiście wizytową) z góry dziękuję za odpowiedź.
Pracuję...
X