Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeszywający ból zęba - proszę o radę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dlogiss
    odpowiedział(a)
    do doktora dziadu stry

    Zostaw komentarz:


  • Pan ząbek
    rozpoczął temat Przeszywający ból zęba - proszę o radę

    Przeszywający ból zęba - proszę o radę

    Witam,

    Od piątku zaczął boleć mnie ząb (szóstka po prawej na dole) ból był na tyle silny, zę miałem wrażenie, zę siódemka na górze też boli.. sam już pewny niebyłem, który ząb mnie boli, ponieważ ból tak promieniował, że miałem wrażenie, zę kila zębów mnie boli.

    Dziś przyjęła mnie pani doktor, stwierdza, żę z szóstką jest w porządku, pozostałe zęby po prawej też nie wykazują żadnych poważnych uszczerbków. Bólu jednak sobie nie zmyśliłem i nie zjadłem kilka tabletek matafenu, bo lubię.. wziąłem bo był ból..

    Pani doktor, przeczyściła, dość głęboko wierciła dziś, wymieniła chyba plombę, bo poprzednia była bardzo stara... Po ingerencji pani doktor ząb trochę bolał i całkowicie po 1h przestał, wróciłem do domu po kilku godzinach, żęby coś zjeść. Byłem pewny, ze ząb wyleczony, wziąłem chleb do buzi i zacząłem gryźć po stronie "naprawionego" zęba, w momencie gryzienia chleba, poczułem mocny przeszywający ból i tak jest do tej godziny, niemogę jeść na tym zębie bo mnie wtedy boli. Nie boli mnie natomiast, gdy nam nic nic nie robię.. na razie przynajmniej nie boli... no mozę minimalnie..

    załóżmy, ze dentystka ma rację i ząb wygląda na zdrowego, a mnie bolał, teraz przy każdym jedzeniu tylko boli. Czy robić ten ząb "kanałowo" ? co mozę być przyczyną tego bólu podczas posiłków ?

    Mam lat 21. Pozdrawiam.
Pracuję...
X