Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dolną szustka leczona kanałowo.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z dolną szustka leczona kanałowo.

    Mam problem z z dolną szustką która była leczona kanałow , po miesiacu odpadła mi plomba , a teraz po około 5 miesiacach odpadł mi kawałek plomby z kawałkiem zęmba. Co sie dzieje?
    Załączone pliki

  • #2
    Zamieszczone przez zenaz Zobacz posta
    Mam problem z z dolną szustką która była leczona kanałow , po miesiacu odpadła mi plomba , a teraz po około 5 miesiacach odpadł mi kawałek plomby z kawałkiem zęmba. Co sie dzieje?
    Hm ciężko powiedzieć, robiłaś to publicznie czy prywatnie ? Jeśli chodzi o leczenie kanałowe to lepiej wydać te 200-300 zł niż iść na taniochę, bo później są nie zadowalające efekty. Ja plomby jeszcze nie mam, mam ząb wypełniony cementem i czekam na koronę protetyczną. Większość moich znajomych nie miało takiego problemu jak Ty po leczeniu kanałowym.

    Widocznie ząb ma jakiś zalążek próchnicy, powinien być odpowiednio wypłukany, wywiercony...

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez zenaz Zobacz posta
      Mam problem z z dolną szustką która była leczona kanałow , po miesiacu odpadła mi plomba , a teraz po około 5 miesiacach odpadł mi kawałek plomby z kawałkiem zęmba. Co sie dzieje?
      Wygląda na to że próchnica jest pod plombą. Trzeba to wyczyścić. Generalnie ząb po leczeniu kanałowym powinien byc zabezpieczony koroną porcelanową.

      Komentarz


      • #4
        Już po sprawie , mam nowe wypelnie. Jeśli to mi pójdzie to nasępna bedzie tzw. koronka,

        Komentarz

        Pracuję...
        X