Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy moje ósemki trzeba będzie usunąć?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • VIP DENTAL.pl
  odpowiedział(a)
  Może warto udać się do dentysty na jakiś mniej inwazyjny zabieg by oswoić się ze znieczuleniem i przekonać pozytywnie do dentysty. Myslenie pozytywne czyni cuda. Jesli chodzi o rtg ósemek to stoją one prawidłowo. Czy mają szansę na pełne wyrzniecie to trudno powiedziec- powinien ocenic lekarz badaniem wewnatrzustnym. Jesli sa przyczyna dolegliwości to trzeba myslec o usunieciu. Jednak taką decyzje podjąć trzeba wspólnie z lekarzm i nformując go o swych problemach. Na podstawie zdjęcia mogę tylko powiedziec że jeżeli mają byc usunięte to nie będzie to bardzo trudny zabieg bo stoją pionowo, gorzej jest kiedy leżą.

  Zostaw komentarz:


 • Alien
  rozpoczął temat Czy moje ósemki trzeba będzie usunąć?

  Czy moje ósemki trzeba będzie usunąć?

  Witam,
  mam 22 lata i w lipcu miałam robione zdjęcie panoramiczne, które wykazało, że będę miała wszystkie 4 ósemki. Nie otrzymałam jednak szczegółowej porady, czy zęby rosną prawidłowo i czy trzeba je będzie usunąć. Panicznie boję się chodzić do dentysty, tak się zbieram od paru miesięcy i zebrać nie mogę. Po tym, co się naczytałam o usuwaniu ósemek, jestem cała w nerwach. Obawiam się też, że jestem odporna na znieczulenie, bo niedawno miałam usuwane drobne zmiany podskórne w znieczuleniu, a i tak czułam, jak mnie kroją na żywca
  Do dentysty i tak muszę się wkrótce wybrać, ale jako że od wczoraj moje dolne ósemki znowu dały o sobie znać - zwłaszcza lewa dolna, ból promieniuje do szczęki i skroni, odczuwam ból i zawroty głowy, a dziąsło jest lekko opuchnięte i widoczny jest pod nim jakby zarys zęba - chciałabym uzyskać w miarę szybką odpowiedź, czy na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku. Załączam odnośnik do zdjęcia.
Pracuję...
X