Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co robic?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ustian
    odpowiedział(a)
    Na razie po problemie, bo wydłubałem fleczera i lekarstwo. Lepsze to niz samobójstwo

    Zostaw komentarz:


  • Ustian
    rozpoczął temat Co robic?

    Co robic?

    Witam. W piatek 13.07 zrobila mi sie dziura w górnej piątce i zab zaczał reagowac na zimno. We wtorek 17.07 poszedłem do dentysty i tam okazało sie ze mam nerw na wierzchu i trzeba go zatruc. Dentysta po wyczyszczeniu zeba i zalozeniu trucizny powiedział mi, ze do wieczora poboli i przestanie. Przez kolejne dwa dni bylem na tabletkach, które juz przestawały pomagac. W czwartek poszedłem do tego samego gabinetu, tylko ze byla inna dentystka. W miedzyczasie zrobiłem zdjecie tego zeba. Pani znowu mi go poczyscila i zatruła i powiedziala, ze po 30 minutach ból minie( na tej drugiej wizycie zero bólu przy czyszczeniu wiec nerw byl juz chyba zatruty). W piatek wieczorem ból tego zeba minął i zaczął sie kłopot z szóstką, bo nie mogę jej nawet dotknąc. Ból tego zeba narasta z kazda chwila. Dodam, ze jest to ząb ktory robilem(wypelnienie ubytków) ok rok temu i nie bylo z nim wiekszych problemów. Nie wiem co mam robic. Nadchodzi weekend, a moja watroba chyba nie wytrzyma talbetek, które w siebie aplikuje.
Pracuję...
X