Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Irygator

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Irygator

    Cześć,
    mam pytanie: czy stosujecie irygator? jakie są pozytywne a jakie negatywne skutki jego używania? jaki irygator możecie polecić?

    Założyłem temat ponieważ chciałbym go zakupić, ale najpierw upewnić się czy warto!
    Pozdrawiam,
    Marcin.

  • #2
    Witaj, od razu powiem, ze warto kupić irygator. Po pierwsze świetnie oczyszcza przestrzenie między zębowe, kieszenie dziąsłowe- dzięki temu oddech jest świeży. Taka higiena przeciwdziała odkładaniu się kamienia nazębnego. Wiadomo, ze irygator to uzupełnienie codziennej higieny i nie zastąpi szczotki, pasty i nitki, ale warto się z nim zaprzyjaźnić szczególnie ze względu na wspomniane kieszenie. Trzeba się przygotować , że pierwsze użycie irygatora grozi powodzią w łazience, ale wprawa czyni mistrza Co do firmy to fajny jest WATERPIK WP-70E ULTRA , ale są też inne dobre.

    Komentarz


    • #3
      Dziękuje za odpowiedź.
      Właśnie nie lubię stosować nici to znaczy nie łatwo jest mi się dostać do tylnych zębów i miałem nadzieję, że irygator godnie ją zastąpi.
      W każdym razie i tak zdecyduje się na zakup, teraz wchodzi w grę jaki to irygator ma być?

      Komentarz

      Pracuję...
      X