Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklamacja.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Reklamacja.

    Witajcie. W czerwcu ubiegłego roku zarejestrowałam się na wizytę u stomatologa, dodam, że była to wizyta na fundusz. Moim problemem była szparka pomiędzy jedynkami, która powstała w wyniku odpadnięcia szkliwa w miejscu styku tych zębów. Lekarz oczyścił obydwa zęby i wstawił światłoutwardzalne plomby. Zapłaciłam za nie 100 zł. Kilka miesięcy temu plomba na lewej jedynce odpadła, tworząc szparkę. Dodam, że niedawno zauważyłam z kolei na prawej jedynce żółtą plamkę w miejscu styku plomby i zęba, dodatkowo kiedy przejeżdżam w tym miejscu paznokciem, czuję tę plombę, taką nierówność, jakby nie była wypolerowana.
    Chciałabym zapytać, czy mogę domagać się reklamacji?

  • #2
    Chyba tak. Proszę opowiedzieć swojemu stomatologowi co się stało.

    Komentarz


    • #3
      Z tym, że byłam u tego stomatologa tylko raz, a nie chciałabym pójść i dowiedzieć się, że jednak nie mogę reklamować tej usługi i muszę ponownie zapłacić za te plomby.
      Nikt nie potrafi mi jednoznacznie odpowiedzieć, czy istnieje możliwość reklamacji, czy nie?

      Komentarz


      • #4
        Nie rozumiem, przecież jak Pani pójdzie do kogoś innego to też Pani zapłaci. Zawsze trzeba iść do tego lekarza który wykonał daną usługę. Nie siadać na fotel do póki nie będzie wszystko wyjaśnione.
        Ja nie mogę powiedzieć że na 100 % ma Pani to zrobić w ramch gwarancji bo nie wiem w jakim stanie były te zęby i czy lekarz nie proponował innego leczenia które jego zdaniem byłoby trwalsze, nie jestem biegłym lekarzem, nie znam ani Pani, ani lekarza.
        Ja mam czasami takie sytuacje, w których informuję pacjenta że w danym przypadku nie da się wykonać w sposób DOBRY leczenia metodą x i nalezy wykonać leczenie metoda Y lub Z. Pacjent chce za wszelką cenę X i dostaje X ale akceptuje niepowodzenie.

        Każda usługa podlega rocznej rękojmi.

        Komentarz

        Pracuję...
        X