Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomocy!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kordent
    odpowiedział(a)
    Witam, jeżeli powiem- nie ma się czego bać to pewnie nie rozwieję Twoich obaw Ale jednak! Zęby, o których piszesz nie są trudne do usunięcia- wręcz przeciwnie A co do dokupowania znieczulenie-nie ma sensu, w prywatnych klinikach i w gabinetach NFZ- towskich są podobne znieczulenia,z tych samych hurtowni farmaceutycznych. Dużo zależy od lekarza, czy będzie miły i delikatny. Uprzedź, że się boisz to na pewno postara się być bardziej empatyczny

    Zostaw komentarz:


  • nikita573
    rozpoczął temat Pomocy!!!

    Pomocy!!!

    Mam do usunięcia 6 zębów.Dolne 1,2, jedną 3 i 4.
    Zawsze dbałam o zęby , włożyłam w nie kupę kasy a jednak zmuszona jestem do wyrwania i zrobienia protezy.
    Mój problem to strach. Wizytę mam 27 marca.Bardzo się boje , o niczym innym nie myślę, nie mogę spać, na myśl o tej wizycie robi mi się słabo.Do 27-go to ja chyba zwariuje.Nie pierwszy raz będę usuwać zęby.
    Mój strach bierze się chyba stąd że nie idę prywatnie, bo mnie nie stać. Wyobrażam sobie że jak na NFZ to kiepskie znieczulenie i będzie bolało.
    Czy można jakieś dodatkowe znieczulenie kupić, czy te zęby trudne są do usunięcia?
Pracuję...
X