Witam!
Bardzo proszę o radę, co mogę zrobić w następującym przypadku.5 dni temu miałam zatrutego zęba, lekarz zapewniał, że nic nie będzie boleć (miałam wyjechać na urlop za granicę..)Boli już piąty dzień i oczywiście siedzę w domu.Byłam u dentysty- w tym samym miejscu ale inny lekarz powiedział, że to normalne,może boleć a nawet nasilić się, jak zadzwoniłam na pogotowie stomatologiczne, to powiedzieli że tak długo nie może boleć i coś jest nie tak.Ból jest do wytrzymania ale skutecznie psuje mi humor i urlop.Czy mogę coś z tym zrobić?Czy mogę przyspieszyć leczenie kanałowe?Mam wyznaczoną wizytę za 2 tygodnie od zatrucia.Czy gdybym zaczęła teraz czyszczenie kanałów, gdy ząb jest niedotruty, to czy ból przy zabiegu będzie silniejszy?Czy w ten sposób mogę pogorszyć sprawę - tzn np.po czyszczeniu kanałów ból może się wzmóc?Czy po prostu powinnam przemęczyć się te dwa tygodnie, żeby wszystko odbyło się zgodnie z planem?Jeśli jakiś stomatolog mógłby mi odpowiedzieć, będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam