Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Proszę o porade

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lek.dent.Ania
    odpowiedział(a)
    Rodzaj zastosowanego uzupełnienia protetycznego zależy od wielu czynników, m.in. warunków anatomicznych w jamie ustnej, lokalizacji braków zębowych, stanu pozostałych zębów...itd. Poza protezą częściową akrylową (którą Pani wykluczyła) dentysta może zaproponować protezę szkieletową, most lub implant. Koszt: proteza szkieletowa ok.1800zł, punkt w moście ok.700zł, implant ok.4000zł.

    Zostaw komentarz:


  • Zosia13
    rozpoczął temat Proszę o porade

    Proszę o porade

    Witam serdecznie.
    Mam duży problem, niestety jako dziecko nie dbałam o zęby jak mama kazała, strasznie bałam sie dentysty i teraz już nie mam 8 zębów 2 mam do wyrwania a 10 mam zaleczone.
    Mam 22lata i jestem kobietą a wiec wygląd estetyczny bardzo sie liczy, wstydzę sie nawet uśmiechnąc, dlatego wychodzę tylko jak musze i staram sie nie otwierać ust :/ Ponieważ jestem młoda nie chciała bym "sztucznej szczeki" jest to dla mnie bardzo wstydliwe i strach przed tym że znajomi zobaczą ze mam sztuczne zęby jeszcze bardziej mnie dołuje. Mam pytanie co dentysta może mi zaproponować zamiast "szczęki" tak żebym czuła sie jak najbardziej komfortowo i żeby zęby wyglądały jak najbardziej naturalnie. Niestety nie mam pracy i kwota jaka dysponuje w chwili obecnej to 700zł tyle zdążyłam uzbierać. Proszę o odpowiedź.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Pracuję...
X