Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pilne. Bardzo prosze pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • karolajn
    odpowiedział(a)
    jednak bylam z tym w poniedzialek. Kazali mi jeszcze skonczyc brac Dalacin C, jezeli by sie pogorszylo to w piatek mam przyjechac. Zdziwili sie troche, ze dopiero na 28.09 mam zabieg. Dziekuje za odpowiedz

    Zostaw komentarz:


  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    Trudno mi powiedzieć, ja bym czekał do 28.

    Zostaw komentarz:


  • karolajn
    odpowiedział(a)
    a powinnam udac sie z tym teraz ? czy czekac do tego 28.09?. Troche to boli i szczypie.

    Zostaw komentarz:


  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    Lepiej wyczyścić bo to się będzie powtarzać.

    Zostaw komentarz:


  • karolajn
    rozpoczął temat Pilne. Bardzo prosze pomoc

    Pilne. Bardzo prosze pomoc

    Od czerwca bralam 4 antybiotyki. Clindamycin, Duomox, Zinnat i teraz biore Dalacin C, poniewaz nie zagoilo sie do konca po usunieciu zawiazki 8mki. Caly czas bolalo mnie to miejsce i wyciekala co jakis czas ropa. Od paru dni bol sie nasilal, chirurg ustalilia termin zabiegu, zeby ponownei rozciac dziaslo i wlozyc tam gabke gentamycynowa. Wczoraj zrobil mi sie przy 7mce takii pecherz, gdzie bylo widac rope i w nocy prowdobodobnie wyplynela ta ropa. dzis zostalo tylko miejsce (dziura) gdzie ta ropa sobie wyleciala. Dodam, ze dalej boli mnei to miejsce i lekko nadal mam spuchniety policzek. Moje pytanie czy jezeli zabieg mam na 28.09 a ropa wyplynela i nei ma juz takiego zgrubienia tam to czy zabieg jest konieczny? czy mam zglosisc sie ponownie i powiedziec, ze wyplynela? Czy jednak trzeba rozciac i porzadnie wyczyscic zeby nei grormadzily sie bakterie i nie zarazaly kolejnych zebow?
    Ostatnio edytowany przez karolajn; 03.09.2011, 17:59.
Pracuję...
X