Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem przy aparacie ortodontycznym!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• alka1209
    odpowiedział(a)
    Wiem, że leczenie nie jest najprzyjemniejszym doswiadczeniem, ale warto zglosic sie do specjalisty, moge polecic np doktor Miszczak lub Brzozowska przyjmuja w luxmedzie na Woloskiej w Warszawie

Zostaw komentarz:

• lukus69
    odpowiedział(a)
    Drogi taki aparat?

Zostaw komentarz:

• izabel222
    odpowiedział(a)
    Aby aparat spełnił swoje zadanie musi być też poprawnie założony. Ja dzieciom zakładałam u nich . Jeszcze pól roku muszą nosić ale już widać ogromną równicę.

Zostaw komentarz:

• kesen
    odpowiedział(a)
    Jeżeli masz takie problemy to najważniejszym jest aby wybrać dobrego ortodonte który te problemy naprawi, ja polecam ortodoncja bemowo, według mnie najlepsza opcja. Na znajdziesz naprawdę ciekawą opcję jeżeli o to chodzi, ja sam korzystałem i jestem zadowolony

Zostaw komentarz:

• greku
    odpowiedział(a)
    To powinno pomc.

Zostaw komentarz:

• Amelka08
    odpowiedział(a)
    Ja też miałam aparat ortodontyczny, więc rozumiem cię doskonale. Jeśli chodzi o leczenie stomatologiczne, również ortodoncję, korzystam z usług Centrum Stomatologii Integralnej "Dentaria" i jestem bardzo zadowolona. Poziom usług bardzo wysoki, kompetentni i doświadczeni lekarze, nowoczesny sprzęt, przyjazna atmosfera.
    Jeśli chodzi o ortodoncję, szczegółowe informacje możesz znaleźć tutaj:

Zostaw komentarz:

• Anitas04
    odpowiedział(a)
    Rzeczywiście wizyta u dentysty będzie jak najbardziej wskazana, według mnie konieczna! Nie ma co kombinować w domu na własną rękę. Zajrzyj sobie na stronkę jest to gabinet dentystyczny gdzie zajmują się także ortodoncją. Na pewno Ci pomogą. Z tego co mówisz to stan już nie jest ciekawy i ja bym nie czekała ani chwili.

Zostaw komentarz:

• Marek2
    odpowiedział(a)
    Tu pomoże tylko dentysta, bo pewnie jest stan zapalny i coś się dzieje z tym zębem. Zęby w czasie noszenia aparatu wymagają szczególnej pielęgnacji. Jest specjalna linia środków do pielęgnacji w czasie leczenia ortodontycznego. Są specjalne szczoteczki, wosk, pasta do zębów, płyn do płukania, nitki. Zwykłe środki nie wystarczą, a czyszczenie pod aparatem nie jest proste i wtedy zęby mogą się psuć. Zobacz sama produkty do pilęgnacji

Zostaw komentarz:

• Szarodzioba
    odpowiedział(a)
    Zanim pójdziesz na konsultację, odsyłam jeszcze do poradnika - kto wie, może tam znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie.

Zostaw komentarz:

• VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    Prawdopodobnie jest problem z tym leczeniem kanałowym. Trzebaby zgłosić się do stomatologa, wykonać rtg i ocenić co da się zrobić z zębem. Najczęściej ponowne leczenie kanałowe (dokładniejsze) i jest szansa na poprawę.

Zostaw komentarz:

• natusia202
    rozpoczął temat Problem przy aparacie ortodontycznym!!

Problem przy aparacie ortodontycznym!!

Witam, od 2 lat nosze aparat staly na wszytskich zebach.na 7 i 8 mam zalozone pierscienie.z racji tego ze mialam bardzo duzy ubytek w 6 i duzy scisk zebow, ortodonta wyrwal mi 2x 6 po jednej i poo0 2 stronie na dole.-i nastepnie przeswal mi 7 i 8 aby uzupelnic luki.w tym momencie przy siodemce jednej zauwazylam babel z ropa przy dziasle i zab ten przy dotyku mnie boli, byl on leczony kiedys kanalowo.czy jest to powod do obaw? bardzo dbam o higiene i kazdego zeba...bardzo prosze o jakas portade.Pozdrawiam!
Pracuję...
X