Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bol po usunieciu 8mki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • bol po usunieciu 8mki

    29. czerwca mialam usuwana 8mke. Niby wszystko sie dobrze zagoilo, jednak ciagle wyplywala ropa. zrobili 2 rtg, ktore nie wykazaly zednych zmian. pozniej zrobilam sobie wymaz, poniewaz jak pzryszlam na niego ropy akurat niebylo, dlatego wymazowke dostalam do domu. Po ok. tygodniu zanioslam wymaz. DOstalam tez kolejny antybiotyk Zinnat 500mg. Przyjmowalam go 5 dni, ropy juz nie ma jednak do tej pory bardzo boli mnei jak dotykam z zewnatrz policzka w okolicy miejsca 7mki. Od wewnatrz czuje kosc, ktora nie jest taka jak byc powinna czyli gladka. Przy 7mce jest bardziej do gory i rowneiz bardzo boli jak dotykam. Kiedy dzwonilam po wynik wymazu powiedzieli, ze jezeli teraz nie ma ropy to nie trzeba przyjezdzac, takze wyniku nie znam czy cos tam wyszlo czy nie. Bolalo mnie tydzien temu przed wyjazdem na wczasy takze szukajac pomocy zadzwonilam do mojej pani stomatolog. Trudno jej bylo powieidzec bez obejrzenia tego, ale kazlaa plukac woda utleniona i zwiekszyc ilosc spozywania wapnia. Nie podzialalo Czy to samo przejdzie? Nie jest opuchniete jednak mam takie wrazenie. Najbardziej boli z rana.
Pracuję...
X