Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

leczenie dziąseł

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • bartolini
    odpowiedział(a)
    A jaką metodą twój lekarz ściąga kamień nazębny? Ja długo korzystałem z piaskowania i zawsze dziąsła potem mnie bolały. Ostatnio zmieniłem dentystę i polecił mi scaling. To nowoczesny zabieg, który nie wywołuje takiego dyskomfortu. U mnie każde piaskowanie kończyło się krwawieniem dziąseł i bólem nawet kilka dni. Normalnie nawet ciężko było mi jeść cokolwiek a zwłaszcza np.: pić gorącą herbatę. Teraz raz na pół roku chodzę na scaling. Nic nie boli, wszystko dentysta dokładnie wypłukuje. Na pewno twoje dziąsła odczują różnicę i może szybciej wrócą do normy? jest dokładnie opisany ten zabieg.

    Zostaw komentarz:


  • pin-upgirl
    odpowiedział(a)
    może zrobiło Ci się tak właśnie od choroby przyzębia. niestety nie da się raczej nic z tym zrobić, to taka nieodwracalna zmiana

    Zostaw komentarz:


  • Roxrox
    rozpoczął temat leczenie dziąseł

    leczenie dziąseł

    Witam, miałam ściągany kamień pod dziąsłami ze względu na chorobę przyzębia, proszę mi powiedzieć czy to jest normalne że dziąsła a właściwie brodawki które są między zębami nie przylegają tak mocno? lekarz twierdzi, że taki mój urok natomiast ja się martwię że jednak tak nie powinno być, dziąsła odchodzą jak np dotknę palcem tak na około 2-3 mm, ale nie krwawią i nie bolą. Bardzo proszę o odpowiedź i zaznaczam że chodzę do periodontologa co 4 mc więc jestem pod stała opieką natomiast chciałam się doradzić na forum i dowiedzieć coś więcej od innych osób w tym temacie. Pozdrawiam.
Pracuję...
X