Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie robić implant zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Matyllda
    odpowiedział(a)
    Jeśli już decydujesz się na implant to wybierz tak dobrego specjalistę jak się da. Poważnie, weź pożyczkę czy cokolwiek ale jedź do profesjonalisty. Poczytaj jakie mogą być konsekwencje źle zrobionego implantu.. Chyba tego nie chcesz. Z zębami nie ma żartów.

    Zostaw komentarz:


  • Talia
    odpowiedział(a)
    Ja zdecydowalam sie na wieksze centrum nie na maly gabinet bo ceny wszedzie bedziesz miec za implant podobne a w przypadku takich powaznych zabiegow renoma moim zdaniem ma spore znaczenie, robilam dwa implanty w Scandinavian Clinic przy placu Szczepanskim, w Krakowie to jedno z bardziej znanych miejsc, maja bardzo dobree opinie, zaufalam i jestem zadwolona

    Zostaw komentarz:


  • jagabus
    rozpoczął temat Gdzie robić implant zęba

    Gdzie robić implant zęba

    Witam, przymierzam się do uzupełnienia ubytku i stąd moje pytanie.
    Lepiej wykonać to w specjalizującej się tym klinice z większego miasta czy może to zrobić każdy stomatolog mający implanty w ofercie. Mieszkam niedaleko Stargardu w województwie zachodniopomorskim. Do wyboru mam stomatologów lokalnych, którzy zajmują się szeroką gamą zabiegów, z głównym ukierunkowaniem na stomatologię zachowawczą i gabinety ze Szczecina/Gorzowa specjalizujące się w implantologii.
Pracuję...
X