Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zdrowe zęby a bolą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Matyllda
    odpowiedział(a)
    No ale autor tutaj raczej nie pisze od nadwrazliwości. Jego zeby bolą cały czas a jest to róznica. Jeśli by go bolały po zjedzeniu czegoś gorącego albo zimnego to faktycznie można tutaj stwierdzić nadwrażliwość. Ale problem jest zgoła inny....

    Zostaw komentarz:


  • lovesmile
    odpowiedział(a)
    Też mnie bolały od zimnego jedzenia, to była nadwrażliwość

    Zostaw komentarz:


  • Matyllda
    odpowiedział(a)
    Również polecałabym wybrać się do innego stomatologa....Zęby mogą się wydawać zdrowe na pierwszy rzut oka ale tak naprawdę mogą wcale nie być zdrowe a chore oraz wymagane może być kompleksowe ich prześwietlenie aby zobaczyć czy coś złego nie dzieje się w okolicach korzenia. Sama tak miałam z dolną piątką. Ząb był bialutki ale psuł się od spodu i musiałam potem leczyć go kanałowo i wstawiać porcelanową koronę.

    Zostaw komentarz:


  • jedynka12
    odpowiedział(a)
    może idź do innego stomatologa?

    Zostaw komentarz:


  • prochnica
    odpowiedział(a)
    To może być nadwrażliwość. Musisz sobie kupić odpowiednią pastę do zębów, najlepiej w aptece.

    Zostaw komentarz:


  • pieknyolek
    odpowiedział(a)
    No i jak ? Co powiedział dentysta ?


    Zostaw komentarz:


  • wolf
    odpowiedział(a)
    a co mógł? prawdę, przecież żaden dentysta nie oszukuje pacjentów... Ja bym na się udał jak zdrowe zęby bolą.
    Ostatnio edytowany przez wolf; 25.05.2017, 21:40.

    Zostaw komentarz:


  • Izabella123
    odpowiedział(a)
    Ciekawa jestem, co powiedział na to stomatolog...

    Zostaw komentarz:


  • bartolini
    odpowiedział(a)
    Ból, o którym piszesz to może być nadwrażliwość. Jeśli nasila się kiedy pijesz lub jesz gorące albo zimne potrawy, to na pewno jest nadwrażliwość. Na Twoim miejscu spróbowałbym kupić pastę do zębów albo płyn do płukania specjalnie przystosowany do zębów wrażliwych. Po kilku dniach stosowania powinno być już lepiej. Jeśli natomiast ból nie ustaje, to może być coś poważniejszego. Masz może kamień nazębny przy dziąsłach? To taka otoczka zaraz na dole zęba. Jeśli tak, możesz mieć początki paradontozy. To groźna choroba. Tutaj są opisane jej inne objawy . Może poradź się innego dentysty, bo jeśli nie zadziałasz na czas to choroba się rozwinie i możesz nawet stracić zęby.

    Zostaw komentarz:


  • celka
    odpowiedział(a)
    Może to ból związany ze stawem skroniowo-żuchwowym? Boli Cię jedna strona zębów? Masz wrażenie, że boli Cię policzek?

    Zostaw komentarz:


  • Selma
    odpowiedział(a)
    Być może masz zapalenie dziąseł wtedy jest właśnie wrażenie bolących dziąseł.. Warto mieć taki preparat w apteczce , do czego służy? Leczenie objawowe stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła

    Zostaw komentarz:


  • Robertoo
    odpowiedział(a)
    To może być po prostu nadwrażliwość zębów. Jednak polecam udać się do stomatologa aby to sprawdzić pod tym kątem

    Zostaw komentarz:


  • Anielka
    odpowiedział(a)
    A może wcale Twoje zęby nie sa zdrowe? Moim zdaniem lepiej idź do i to sprawdź zanim będzie za późno.

    Zostaw komentarz:


  • Redrum
    rozpoczął temat zdrowe zęby a bolą

    zdrowe zęby a bolą

    Mam zdrowe zęby, mój stomatolog nie stwierdził ubytków, a czuję taki przenikliwy ból. Co to może być? Jak sobie z tym radzić?
Pracuję...
X