Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy można usunąć sobie zęba samemu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • robert
    odpowiedział(a)
    dla mnie pomysł z kosmosu, nie wyobrażam sobie wyrywać samodzielnie zębów i nie wierzę, że dorosły człowiek może wpaść na coś takiego. Radzę udać się do , może zęba da sie uratować, w końcu lepiej go mieć niż nie mieć

    Zostaw komentarz:


  • mobi
    odpowiedział(a)
    że dziecko sobie mleczaki wyrywa to ok, ale żeby dorosły człowiek miał takie pomysły? Ja również polecam szybką wizytę u dobrego lekarza! Mogę Ci polecić dobrą klinikę pod Warszawą jeśli potrzebujesz namiarów.

    Zostaw komentarz:


  • Jula
    odpowiedział(a)
    Idź do dentysty, dobrze Ci radzę.
    Ostatnio edytowany przez Jula; 29.08.2013, 09:22.

    Zostaw komentarz:


  • monika19
    odpowiedział(a)
    wyrwać możesz, ale nie usuniesz jeszcze wszystkich nerwów i dopiero będzie problem, poz tym idź do dentysty, zrobi kanałowe i zaplombuje, a jak wyrwiesz to zostaniesz bez zęba i jak to będzie wyglądać a kanałowe nie boli więc się nie ma co bać, tylko lepiej iść prywatnie zamiast do rzeznika z NFZ

    Zostaw komentarz:


  • Marcin95
    rozpoczął temat Czy można usunąć sobie zęba samemu?

    Czy można usunąć sobie zęba samemu?

    Witam, otóż mam taki problem że mam dużą dziurę w zębie (od 2-3 lat), w ostatnich dniach strasznie zaczął mnie ten ząb boleć. Boje się iść do dentysty, więc pomyślałem że mógłbym go usunąć sam. (Jest to górna szóstka). Czy nic mi się nie stanie po wyrwaniu zęba, i jak to zrobić by było ok?
Pracuję...
X