Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy można usunąć sobie zęba samemu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    To zły pomysł, aby usuwać samodzielnie. No chyba że jest to ruszający się ząb mleczny.

    Komentarz


    • #32
      Usunąć możesz, ale możesz sobie przy tym zrobić krzywdę. Ja bym na twoim miejscu nie ryzykował.

      Komentarz


      • #33
        Kiedyś raz sobie sam wyrwałem ząb i to był mój pierwszy i ostatni raz. Bardzo bolesny zabieg. Lepiej nie ryzykować.

        Komentarz


        • #34
          chyba innego zęba niż mleczny nie odważyłabym się wyrwać

          Komentarz


          • #35
            Można to zrobić samemu aczkolwiek stanowczo odradzam takiego rozwiązania. Od takich rzeczy jest dentysta.

            Komentarz


            • #36
              Jak z większością głupich pomysłów - można, ale po co? Zwłaszcza, ze usuwanie zębów to nie są na tyle duże kwoty, żeby tak ryzykować

              Komentarz


              • #37
                koszt może i jest spory, ale powiedzmy sobie szczerze, zrobić można sobie z dużym prawdopodobieństwem gorzej niż było w sensie żeby czasem implanty nie musialy być potem jakieś robione. Uszkodzić zęby obok itp.
                Ostatnio edytowany przez wolf; 25.05.2017, 21:43.

                Komentarz


                • #38
                  Moim zdaniem nie można. Muszę jednak zaznaczyć, że mogę być w błędzie.

                  Komentarz


                  • #39
                    Ja bym nie ryzykował zdrowia dla paru złotych. Pamiętaj, że takie podejście moze cię kosztować długotrwałe leczenie i dużo więcej bólu niż mozesz to sobie wyobrazić. Złamany ząb to cholernie trudna sprawa.




                    ----------------
                    Ostatnio edytowany przez Kania Piotr; 04.12.2017, 08:07.

                    Komentarz


                    • #40
                      Można samemu to zrobić - tylko co potem Ja osobiście wolałbym wybrać się do dentysty, który zrobił by to profesjonalnie i bez boleśnie.

                      Komentarz


                      • #41
                        Co za pomysł, żeby samemu usuwać sobie zęba... Nie sądzę, żeby to mogło się skończyć... Po za tym - jak i czym?

                        Komentarz


                        • #42
                          Usuwanie samodzielne może mieć miejsce, ale w przypadku ruszających się zębów mlecznych. W innych okolicznościach nie warto ryzykować i narażać się na nieprzyjemne konsekwencje. Taki zabieg najlepiej przeprowadzi wykwalifikowany specjalista, który zastosuje znieczulenie i usunie zęba w bezpieczny sposób -
                          Ostatnio edytowany przez Galeria-Uśmiechu; 25.07.2018, 11:31.

                          Komentarz


                          • #43
                            Nie, nie jest to możliwe, jak chcesz niby to zrobić? To wymaga ogromnej siły i szczypców do wyrywania zębów. A nawet jeżeli w jakiś sposób by się Tobie udało to przez nieprofesjonalne wykonanie zabiegu możesz mieć problemy z nerwami i gojeniem się rany co w najlepszym przypadku będzie kosztowało srogim bólem, w najgorszym powikłaniami na inne narządy i części ciała. Udaj się do i nie ryzykuj, bo to naprawdę głupie i niebezpieczne.

                            Komentarz


                            • #44
                              Pewnie, za klamke i pociągnac ;p o ile masz 5 lat, w innym wypadku nie polecam mimo wszystko

                              Komentarz


                              • #45
                                Oczywiście, że można taką rzecz zrobić samemu, lecz jest to najgorsze rozwiązanie z możliwych.

                                ______________________________________

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X