Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy można usunąć sobie zęba samemu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Co za masakryczne pytanie. Kto chciałby się tak torturować?

    Komentarz


    • #17
      o matko O.O to ludzie w XXI wieku mają jeszcze takie pomysły? w życiu brrr...

      Komentarz


      • #18
        No jak widac niektórzy to mają pomysły masakryczne :P po pierwsze jak boli ząb , to choćby nie wiem co idzie się do denstysty . Ja też nie lubię chodzić jakoś specjalnie ,ale wiem ,ze jak dostanę znieczuzlenie to spokojnie mogę na tym fotelu siedzieć . dwa : wyrwanie samemu zęba - człowieku to nie takie proste , jeszcze gorna szóstka , raz -korzeń takiego trzonowca jest niemały , u mnie chirurg musiał sie troszkę namęczyć przy wyrywaniu mojej szóstki .ale na szczescie wszytsko dobrze poszło , potem tylko Miałam dwa razy czyszczoną rane i ładnie sie wygoiło wszytsko . bardzo dobre znieczulenie dostaniesz . Poza tym , jak ząb bli to nie znaczy ze jest od razu do wyrwania . może np nadaje się jeszcze do kanałowego leczenia . jak masz kase to nie ma się co zastanawiać . A wierz mi ,ze nic nie będziesz czuć bo dzisiaj sa takie znieczulenia własnie A jeżeli szukasz dobrego gabinetu , gdzie mają świetne podejście do pacjenta , i jesteś zKrakowa , to polecam Stomatologie Cichoń , zwłaszcza dr Danecką Pasieka -

        Komentarz


        • #19
          Ja bym jednak się bał. W razie jakiś powikłań albo krwawienia będzie wiedział, co zrobić. Ty nie!

          Komentarz


          • #20
            Jezu nie samemu...wszystko byle nie to. ja byłam w klinice Cichonia i tam mi wyrwali tak zęba że prawie nie czułam...no dobra trochę czułam ale nie bolało!

            Komentarz


            • #21
              najlepiej idź do dentysty

              Komentarz


              • #22
                Lepiej iść do dentysty, który zrobi to profesjonalnie. Nic na własną rękę nie robić bo może być jeszcze gorzej.

                Komentarz


                • #23
                  Myślę,że jest to kiepski pomysł. Na bawisz się jakiegoś zapalenia i tyle z tego będzie. Lepiej idź do dentysty, dostaniesz znieczulenie i będzie po wszystkim.

                  Komentarz


                  • #24
                    Można wyrwać sobie samemu ząb - tylko dlaczego nie zgłosić się z tym do dentysty ? On na pewno zrobi to lepiej. Mam koleżankę która wyrwała sobie zęba samemu i parę dni nie mogła dojść do siebie. Lepiej iść do dentysty....

                    Komentarz


                    • #25
                      Bardzo kiepski pomysł... Zresztą już chyba wszyscy w tym temacie Ci to odradzili. Jeżeli koniecznie chcesz zaoszczędzić to to jest najgorsza z możliwych opcji. Na 90% coś pójdzie nie tak przy wyrywaniu tego zęba samemu a wtedy to już będziesz musiał pójść do dentysty i zapłacić o wiele więcej niż za samo wyrwanie zęba. Ja to nawet butów samodzielnie nie naprawiam tylko robi to , więc co mówić o własnym zdrowiu...
                      Ostatnio edytowany przez michalina67; 03.10.2017, 15:40.

                      Komentarz


                      • #26
                        Nigdy sam zęba nie usuwałem i nawet nie mam takiego zamiaru. Zawsze chodzę z takim problemem do dentysty.

                        Komentarz


                        • #27
                          Radzę się wstrzymać z takimi pomysłami. Z reguły kończą się one bardzo źle.

                          Komentarz


                          • #28
                            Raz miałem taki pomysł, ale szybko z tego zrezygnowałem. Poszedłem do dentysty.

                            Komentarz


                            • #29
                              Bardzo zły pomysł. Można sobie tym sposobem narobić problemów.

                              Komentarz


                              • #30
                                znalem jedna osobe co to zrobial -ale doslownie zesrala sie przy tym z bolu ,pozatym pozniej cierpiala z powodu uszkodzenia szczeki

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X