Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy można usunąć sobie zęba samemu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • AndrzejekA
    odpowiedział(a)
    Można to zrobić samemu aczkolwiek stanowczo odradzam takiego rozwiązania. Od takich rzeczy jest dentysta.

    Zostaw komentarz:


  • aleksandram
    odpowiedział(a)
    chyba innego zęba niż mleczny nie odważyłabym się wyrwać

    Zostaw komentarz:


  • KotletS
    odpowiedział(a)
    Kiedyś raz sobie sam wyrwałem ząb i to był mój pierwszy i ostatni raz. Bardzo bolesny zabieg. Lepiej nie ryzykować.

    Zostaw komentarz:


  • Samip
    odpowiedział(a)
    Usunąć możesz, ale możesz sobie przy tym zrobić krzywdę. Ja bym na twoim miejscu nie ryzykował.

    Zostaw komentarz:


  • Izabella123
    odpowiedział(a)
    To zły pomysł, aby usuwać samodzielnie. No chyba że jest to ruszający się ząb mleczny.

    Zostaw komentarz:


  • wera123
    odpowiedział(a)
    znalem jedna osobe co to zrobial -ale doslownie zesrala sie przy tym z bolu ,pozatym pozniej cierpiala z powodu uszkodzenia szczeki

    Zostaw komentarz:


  • RejtanA
    odpowiedział(a)
    Bardzo zły pomysł. Można sobie tym sposobem narobić problemów.

    Zostaw komentarz:


  • MarekIzd
    odpowiedział(a)
    Raz miałem taki pomysł, ale szybko z tego zrezygnowałem. Poszedłem do dentysty.

    Zostaw komentarz:


  • MichuIz
    odpowiedział(a)
    Radzę się wstrzymać z takimi pomysłami. Z reguły kończą się one bardzo źle.

    Zostaw komentarz:


  • Poldar87x
    odpowiedział(a)
    Nigdy sam zęba nie usuwałem i nawet nie mam takiego zamiaru. Zawsze chodzę z takim problemem do dentysty.

    Zostaw komentarz:


  • michalina67
    odpowiedział(a)
    Bardzo kiepski pomysł... Zresztą już chyba wszyscy w tym temacie Ci to odradzili. Jeżeli koniecznie chcesz zaoszczędzić to to jest najgorsza z możliwych opcji. Na 90% coś pójdzie nie tak przy wyrywaniu tego zęba samemu a wtedy to już będziesz musiał pójść do dentysty i zapłacić o wiele więcej niż za samo wyrwanie zęba. Ja to nawet butów samodzielnie nie naprawiam tylko robi to , więc co mówić o własnym zdrowiu...
    Ostatnio edytowany przez michalina67; 03.10.2017, 15:40.

    Zostaw komentarz:


  • Krilin29
    odpowiedział(a)
    Można wyrwać sobie samemu ząb - tylko dlaczego nie zgłosić się z tym do dentysty ? On na pewno zrobi to lepiej. Mam koleżankę która wyrwała sobie zęba samemu i parę dni nie mogła dojść do siebie. Lepiej iść do dentysty....

    Zostaw komentarz:


  • dlastopy
    odpowiedział(a)
    Myślę,że jest to kiepski pomysł. Na bawisz się jakiegoś zapalenia i tyle z tego będzie. Lepiej idź do dentysty, dostaniesz znieczulenie i będzie po wszystkim.

    Zostaw komentarz:


  • kama172
    odpowiedział(a)
    Lepiej iść do dentysty, który zrobi to profesjonalnie. Nic na własną rękę nie robić bo może być jeszcze gorzej.

    Zostaw komentarz:


  • mewka256
    odpowiedział(a)
    najlepiej idź do dentysty

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X