Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chcialbym poznac wasze zdanie na ten temat.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mandina
    odpowiedział(a)
    leczenie kanalowe jest robione na bardzo roznych poziomach, najskuteczniejsze (choc nigdy zaden lekarz nie da gwarancji) jest leczenie endodotnyczne przy uzyciu po pierwsze koferdamu, zeby nie nadkażac kanalow przez sline i zeby zaden podchloryn lub inne srodki bardzo niesmaczne nie dostawaly sie do gardla, po drugie mikroskop. osobiscie radzilabym uzbierac pieniazki i isc zrobic to pozadnie do prywatnego gabinetu wyposazonym w odpowiedni sprzet. nawiasem mowiac zeby po leczeniu kanalowym zawsze sa slabsze i czesto ciemniejsze. w prywatnych klinikach za zab jednokanalowy ok 300zl i wiecej

    Zostaw komentarz:


  • karesuanda
    odpowiedział(a)
    aha i musisz miec kase nawet na ubezpieczenie placi sie za kanalowe

    Zostaw komentarz:


  • kalina
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez justmentol Zobacz posta
    Otoz strasznie dokucza mi zab ktory robilem podan rok temu u dentysty, kruszy sie i wogole tragicznie to wyglada. Zaplacilem za "leczenie kanalowe" ok 150 zł. Chce wyleczyc tego zeba poraz kolejny ale już nie placąc. Znalazłem w domu starą ksiażeczke zdrowia w której mam jeszcze dużo nie wypisanych kartek. Ubezpieczenia nie mam już dawno (chyba z 3 lata). Jak myślicie czy jak pójdę z ta książeczką do dentysty (państwowego czy jak on tam się zwie) wyleczy mój ząb nie zauwazając drobnego szczegółu (brak ubezpieczenia). Co o tym sadzicie ?
    Co Ci przyszłodo głowy? To nie wiesz w jakim świecie żyjemy.! Musisz mieć aktualną książeczkę ubezpieczeniową , która i tak nie zagwarantuje Ci załgowitego bezpłatnego leczenia. Zbieraj pieniądze i leć jak najszybciej do dobrego gabinetu, chba że chcwsz stracić zęba. Pozdrawiam i napisz co zrobiłeś.

    Zostaw komentarz:


  • justmentol
    rozpoczął temat Chcialbym poznac wasze zdanie na ten temat.

    Chcialbym poznac wasze zdanie na ten temat.

    Otoz strasznie dokucza mi zab ktory robilem podan rok temu u dentysty, kruszy sie i wogole tragicznie to wyglada. Zaplacilem za "leczenie kanalowe" ok 150 zł. Chce wyleczyc tego zeba poraz kolejny ale już nie placąc. Znalazłem w domu starą ksiażeczke zdrowia w której mam jeszcze dużo nie wypisanych kartek. Ubezpieczenia nie mam już dawno (chyba z 3 lata). Jak myślicie czy jak pójdę z ta książeczką do dentysty (państwowego czy jak on tam się zwie) wyleczy mój ząb nie zauwazając drobnego szczegółu (brak ubezpieczenia). Co o tym sadzicie ?
Pracuję...
X